"Diagnoza" sezon 4. odcinek 1. Pożar wysypiska śmieci! Dzieci Anny i Jana w śmiertelnym niebezpieczeństwie! [CO SIĘ WYDARZY]

Mocne otwarcie czwartego sezonu serialu "Diagnoza"! Dzieci Anny i Artmana będą ofiarami strasznego pożaru! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 1. we wtorek, 19 lutego, o godz. 21:30 w TVN!

W pierwszym odcinku czwartego sezonu serialu "Diagnoza" Anna (Maja Ostaszewska) i Jan (Adam Woronowicz) wyślą swoje dzieci na wycieczkę szkolną. Z pozoru niewinny spacer po lesie zakończy się jednak tragedią! Wszystkiemu winien będzie pożar wysypiska śmieci, który wybuchnie niedaleko miejsca, gdzie znajdować się będzie szkolna wycieczka.

Anna na tropie afery ekologicznej oraz powrót Oliviera i jego córki! Co jeszcze w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Do szpitala zaczną spływać dzieci z objawami zatrucia, którymi natychmiast zaopiekują się lekarze. Będzie wśród nich nowy pediatra i toksykolog, Szymon Brock (Maciej Stuhr). Okaże się, że wśród ofiar są także Zosia (Helena Zawistowska) i Marcel (Iwo Rajski), których do tej pory nie udało się odnaleźć. Przerażony Artman natychmiast wybiegnie ze szpitala, by z narażeniem własnego życia pomóc ratownikom w poszukiwaniu dzieci. Na szczęście, uda się je w końcu odnaleźć, lecz będą cierpiały na ostre zatrucie. Życie dzieci wciąż będzie zagrożone!

Maciej Stuhr postarał się o rolę w serialu na prośbę żony! "Bardzo chciała, żebym kiedyś zagrał lekarza" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co więcej, wkrótce okaże się, że pożar nie wybuchł przypadkowo, a Anna i Jan zostaną wplątani w dużą aferę ekologiczną! Aby przekonać się, jak rozwinie się fabuła nowego sezonu, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Diagnoza" już od 19 lutego!

Powrót "Odwróconych", nowe seriale i wielka rozrywka. Sprawdź, co oglądać wiosną na kanałach TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×