"Diagnoza" sezon 4 odcinek 10. Michał wybudzi się ze śpiączki! Czeka go konfrontacja z Anną i z policją! [CO SIĘ WYDARZY]

W 10. odcinku serialu "Diagnoza" Michał w końcu wybudzi się po nieudanym zamachu. Po wybudzeniu nie czeka go jednak nic przyjemnego! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 10. we wtorek, 30 kwietnia, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

W wyniku eksplozji samochodu Michał (Maciej Zakościelny) został poważnie ranny. W trakcie badań w szpitalu wyszło na jaw jego uzależnienie od opiatów, ale w tamtym momencie kluczową kwestią było ratowanie jego życia. W 10. odcinku serialu "Diagnoza" Wolski jednak się wybudzi i będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości.

Bogna nie żyje! To Artman zamordował swoją rywalkę?!Zobacz więcej

Jako pierwszy przy łóżku Michała pojawi się jego brat Tomasz (Tomasz Drabek). Ostrzeże on Wolskiego, że Anna (Maja Ostaszewska) wie o jego uzależnieniu. Mężczyzna będzie przybity, że jego słabość ujrzała światło dzienne. Zacznie przepraszać partnerkę, ale ta pozostanie niewzruszona. Zdegustowana Leśniewska opuści salę Michała.

W tym samym czasie trwać będzie śledztwo w sprawie Bogny (Danuta Stenka). Funkcjonariusze będą chcieli przesłuchać Wolskiego, lecz na ich drodze stanie Anna. Lekarce puszczą nerwy, zacznie krzyczeć na śledczych! Będzie chciała by zostawili jej partnera w spokoju, w końcu dopiero co wybudził się ze śpiączki! Nic jednak nie wskóra. Wolski spróbuje obciążyć Artmana (Adam Woronowicz) winą za zamach na jego życie. Śledczy nie będą jednak co do tego przekonani. Poinformują też Michała, że będą mu przedstawione zarzuty za fałszerstwo - lewe zwolnienia dla przestępców. Wolski zażąda adwokata!

Artman wciąż kocha Annę? Wrócą do siebie? "Jest ciążenie ku sobie"Zobacz więcej

Anna, po ogromnym wahaniu, zdecyduje się ponownie porozmawiać z Michałem. Wyrzuci mu, że ćpał, będąc pod wpływem leków operował pacjentów, że zajmował się też jej dziećmi kiedy brał! Nie będzie mogła przetrawić tego, że cały czas ją okłamywał. Wolski spróbuje jej wytłumaczyć, że cały czas szukał dowodów przeciwko Artmanowi, ale ich kłótnię przerwie Tomasz…

Zobacz galerię

Jak Adam Woronowicz, serialowy Jan Artman, miesza w związku Anny i Michała w "Diagnozie"?

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×