"Diagnoza" sezon 4. odcinek 5. Artman ze strachu chce uciec z własnego domu! I tak go dopadną? [CO SIĘ WYDARZY]

Artman czuje się coraz bardziej osaczony... W 5. odcinku nowego sezonu "Diagnozy" postanowi wyprowadzić się z domu! Sprawdź, co się wydarzy w serialu!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 5. we wtorek, 26 marca, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Jan Artman (Adam Woronowicz) stał się ofiarą prześladowcy. Ktoś ostatnio włamał się do jego domu i napisał na ścianie ogromny napis MORDERCA. Aby ochronić się przed napastnikiem, lekarz postanowił zamontować w mieszkaniu kamery. Nie przyniosło mu to jednak poczucia bezpieczeństwa. W 5. odcinku serialu "Diagnoza" postanowi uciec z własnego domu!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Narastający stres i niepokój sprawiają, że Artman postanawia spakować swoje rzeczy i wyprowadzić się do hotelu. Ma nadzieję, że tam poczuje się bezpieczniej. Jego plany może jednak pokrzyżować Michał (Maciej Zakościelny), który przypadkiem odnajduje coś, co może całkowicie pogrążyć Artmana, który po ostatnim przesłuchaniu w CBŚP i tak ma już dość problemów z wymiarem sprawiedliwości. Wieczorem obaj mężczyźni potajemnie się spotkają.

Jak długo Artman zdoła się utrzymać na powierzchni? Aby poznać jego dalsze losy, oglądajcie koniecznie nowe odcinki "Diagnozy"!

Artman wciąż kocha Annę? Wrócą do siebie? "Jest ciążenie ku sobie"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×