"Diagnoza" sezon 4 odcinek 6. Bogna i Michał łączą siły przeciwko Artmanowi! Co knują? [CO SIĘ WYDARZY]

W 6. odcinku serialu "Diagnoza" Bogna spróbuje przekonać Michała do współpracy przeciwko Artmanowi! Gdy Jan wróci do mieszkania, znowu czeka go niespodzianka! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 6. we wtorek, 2 kwietnia, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Jan Artman (Adam Woronowicz) ma prawo czuć się osaczony. Z jednej strony Bogna (Danuta Stenka) nasyła na niego policję, a z drugiej każdy jego krok śledzony jest przez tajemniczego prześladowcę. To jednak nie koniec jego problemów. W 6. odcinku nowego sezonu "Diagnozy" do grona jego przeciwników dołączy kolejna osoba.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Michał (Maciej Zakościelny) już o dłuższego czasu ma na pieńku z ordynatorem. Artman zaczął się bowiem domyślać, że Wolski jest uzależniony od opiatów i zagroził, że o wszystkim powiadomi Annę (Maja Ostaszewska). Tę sytuację postara się wykorzystać Bogna, która postanowi przeciągnąć go na swoją stronę. Umówi się z nim na spotkanie i przedstawi propozycję nie do odrzucenia...

Artman wciąż kocha Annę? Wrócą do siebie? "Jest ciążenie ku sobie"Zobacz więcej

Tymczasem Jan wróci do swojego mieszkania po nocy spędzonej w hotelu. To, co tam zobaczy będzie przerażające. Całe mieszkanie będzie obklejone zdjęciami dotyczącymi morderstwa Makusza, które jednoznacznie będą wskazywały na winę Artmana. Mężczyzna od razu pomyśli ze za wszystkim stoi Bogna, kobieta jednak wszystkiego się wyprze i zasugeruje mu, że nękanie z pewnością ustanie, gdy w końcu zgłosi się na policję.

Anna Lewandowska z nowym cyklem "Sztuki walki" w telewizji!Zobacz więcej

Z drugiej strony, gdyby Bogna faktycznie była w posiadaniu obciążających dowodów, to z pewnością nie bawiłaby się w prześladowanie, tylko od razu zgłosiła by wszystko do prokuratury! Kto jeszcze chce zatem zniszczyć Artmana?

Zobacz galerię

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 6. - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×