"Diagnoza" sezon 4 odcinek 7. Eksplozja samochodu Michała! Wolski przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami 7. odcinek 4. sezonu serialu "Diagnoza". Będzie się działo to mało powiedziane! W powietrze wyleci samochód Michała! W jakim stanie będzie Wolski? Sprawdźcie, co wydarzy się w 7. odcinku 4. sezonu "Diagnozy"!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 7. we wtorek, 9 kwietnia, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

W 7. odcinku 4. sezonu "Diagnozy" Michał (Maciej Zakościelny) próbuje ponownie odwiedzić Bognę (Danuta Stenka), ale nie zastaje jej w domu. Zostaje sfotografowany przez mężczyznę wynajętego przez Artmana (Adam Woronowicz). Jan niezwłocznie spotyka się z oficerem CBŚP, by przekazać mu tę informację - podejrzewa Michała i Bognę o spiskowanie przeciwko niemu…

Szybko skutkuje to wizytą oficera w szpitalu. Pojawiło się w końcu podejrzenie, że Wolski nie jest już wiarygodny jako świadek, skoro kontaktuje się z oskarżoną. Michał przyznaje się do wizyty u Bogny… Kiedy dowiaduje się od Mróz nowych rzeczy, postanawia zaszantażować Artmana, żeby ten zgłosił się na policję. Jan nie zamierza jednak odpuszczać - dzwoni do tajemniczego mężczyzny, którego informuje, że chce dać komuś nauczkę i odzyskać swoją własność. W międzyczasie zapewnia też sobie alibi na nadchodzący wieczór.

Bogna i Michał łączą siły przeciwko Artmanowi! Co knują?Zobacz więcej

Anna (Maja Ostaszewska) wywozi dzieci do siostry, na Mazury, w obawie przed matką Igora Brylskiego, która uciekła z zakładu psychiatrycznego. Sama wraca do Rybnika, gdzie dowiaduje się, że Michał odmówił policyjnej ochrony. Leśniewska nie rozumie dlaczego to zrobił… Policja wzywa Sadzika (Michał Czernecki) na miejsce, gdzie odnaleziono porzucony nielegalnie kamper Szymona (Maciej Stuhr). Jego brat wciąż nie odbiera od nikogo telefonu, co wydaje mu się naprawdę niepokojące.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W szpitalu zjawia się windykator, który szuka Olgi (Beata Ścibakówna). Doktor Bujak operuje, dlatego rozmawia z nim Agnieszka. Mężczyzna informuje ją, że Olga nie spłaca swoich długów. Jeśli będzie dalej tak robić, grozi jej wizyta komornika. Kobieta jest w szoku, zwłaszcza, kiedy Olga początkowo wszystkiego się wypiera. Agnieszka mimo wszystko chce pomóc partnerce, w końcu są razem!

Gerard (Dawid Zawadzki) i Wanda (Sonia Bohosiewicz) wspólnie wybierają się na badanie USG. Ich dziecko zdrowo się rozwija. Gerard jest naprawdę szczęśliwy. Nastrój psuje mu dopiero pielęgniarka, która nie chce mu wydać wyników badań - po rozwodzie z matką dziecka jest osobą postronną. Ten impuls składnia go do działania i oświadcza się Wandzie.

Sylwia chce poderwać Pawła, aby przejąć klinikę! Tomek zaprasza Asię na randkę!Zobacz więcej

Olivier Krynicki (Jan Englert) jest w złym stanie. Ma problemy z sercem, więc strażnik wzywa lekarza. Olivier trafia do ambulatorium. Anna jedzie do więzienia ponieważ Krynicki podał, że to ona go leczy. Wykorzystując okazję, którą stworzył, pyta ją, kto zajmował się Patrycją (Helena Englert). Chce wiedzieć czemu Patrycja nie żyje, czy można było jeszcze ją uratować?

Anna i Michał wracają do domu. Każde z nich chce w końcu szczerze porozmawiać. Przerywa im jednak dzwonek do drzwi. Michał znajduje na wycieraczce receptę z groźbą. Chowa ją. Wraca do Anny i kłamie, że musi pojechać do warsztatu w sprawie samochodu. Wychodzi z domu, pochodzi do samochodu, odpala go, ale przez szybę widzi znajomą kobietę. Wysiada, nie wyłączając silnika. Rusza w jej stronę i w tym momencie samochód wybucha...

Zobacz galerię

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 6. - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×