"Diagnoza" sezon 4 odcinek 8. Artman uratuje życie Michała! Kto stoi za zamachem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 8. odcinku najnowszego sezonu serialu "Diagnoza" Artman rozpocznie reanimację rannego Michała! Policja ustali, że zamach był robotą profesjonalisty. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Diagnoza" sezon 4. odcinek 8. we wtorek, 16 kwietnia, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Auto Michała (Maciej Zakościelny) eksplodowało! Na całe szczęście w momencie wybuchu Wolski nie siedział w pojeździe, dzięki czemu zyskał jakiekolwiek szanse na przeżycie. Jego stan i tak będzie jednak bardzo ciężki. W 8. odcinku serialu "Diagnoza" mężczyzna trafi na oddział intensywnej terapii, a na ratunek ruszy mu nie kto inny a Jan Artman (Adam Woronowicz).

Artman wciąż kocha Annę? Wrócą do siebie? "Jest ciążenie ku sobie"Zobacz więcej

Były mąż Anny (Maja Ostaszewska) podejmie się długotrwałej reanimacji, która zakończy się sukcesem. Funkcje życiowe zostaną przywrócone. Michał będzie musiał trafić na salę operacyjną, ale jego życiu nie będzie już zagrażało niebezpieczeństwo. W pewnym momencie Leśniewska spojrzy przypadkiem na wyniki badań swojego partnera. Zauważy, że Wolski jest uzależniony od opiatów. To będzie dla niej prawdziwy szok! Anna postanowi porozmawiać o tym z Artmanem. Będzie wściekła, gdy dowie się, że Jan już od pewnego czasu o wszystkim wiedział!

W międzyczasie policja i prokuratura zaczną śledztwo w sprawie zamachu. Na miejscu pojawią się policyjni technicy, którzy zabezpieczą miejsce wybuchu i zaczną zbierać dowody. Specjaliści nie będą mieli wątpliwości, że za eksplozją stał profesjonalista. Kto mógł chcieć zabić Michała?

"Szóstka". Prawdziwe ludzkie dramaty w serialu TVN? Jak prezentuje się serial Kingi Dębskiej o łańcuchowym przeszczepie nerki? Lepszy niż "Diagnoza"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak Adam Woronowicz, serialowy Jan Artman, miesza w związku Anny i Michała w "Diagnozie"?

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×