"Dieta czy cud?". Kinga Zawodnik odniosła się do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę"! Co o tym sądzi?

Agnieszka Kaczorowska parę dni temu wywołała w sieci prawdziwą burzę. Wszystko za sprawą szkodliwego wpisu o "modzie na brzydotę", w którym gwiazda "Klanu" ubolewa, że na Instagramie coraz częściej można spotkać zdjęcia bez retuszu i pokazujące normalność, a nie kolejne kolorowe laleczki. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Kingę Zawodnik.

Multimedia

Kinga Zawodnik to influencerka, która działa coraz prężniej. Widzowie TVN Style z pewnością znają ją z programu "Dieta czy cud?", ale gwiazda TVN od niedawna coraz mocniej działa również w sieci.

Kinga Zawodnik od dawna opowiada o swojej przemianie i tym, jak walczy ze swoją sylwetką. Sama przyznaje, że startowała z poziomu 150 kilogramów i teraz stara się chudnąć coraz bardziej. Z Kingą spotkaliśmy się przy okazji wyborów Mistera Polski 2020, gdzie zapytaliśmy ją o wpis Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska i jej "moda na brzydotę" w ogniu krytyki. Fani się wściekli. Aktorka przepraszaZobacz więcej

To jest bardzo wrażliwy temat. Każdy ma prawo do swojego zdania i tego nie neguję. Natomiast sama znajduję się w grupie osób, które miały trudne dzieciństwo, które były wyśmiewane, które nie są perfekcyjne. (...) Nie uważam się za kogoś gorszego, że nie mam codziennie pięknego makijażu. Pięknie ułożonych włosów. Uważam się za osobę normalną i tej normalności oczekujemy - powiedziała nam Kinga Zawodnik.

Agnieszka Kaczorowska co prawda przeprosiła za swój wpis, jednak trudno nazwać to prawdziwymi przeprosinami. Coraz częściej można spotkać się z "przeprosinami" skierowany wyłącznie do tych osób, które poczuły się urażone. Właśnie takiego chwytu użyła celebrytka, która najbardziej znana jest z roli w telenoweli "Klan". Czy jest to szczere? Jej obserwatorzy muszą sami to ocenić.

Co jeszcze o wpisie Agnieszki Kaczorowskiej i rzekomej "modzie na brzydotę" powiedziała nam Kinga Zawodnik? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Moda na naturalność . Plastik fantastik już dawno minął . Szkoda bo Kaczorowska musi być bardzo zestresowana tym ze musi cały czas dobrze wyglądać ładna fryzura makijaż a nie jest sobą

    11.06.2021 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×