Dieta czy cud?

"Dieta czy cud?". Kinga Zawodnik odniosła się do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę"! Co o tym sądzi?

Agnieszka Kaczorowska parę dni temu wywołała w sieci prawdziwą burzę. Wszystko za sprawą szkodliwego wpisu o "modzie na brzydotę", w którym gwiazda "Klanu" ubolewa, że na Instagramie coraz częściej można spotkać zdjęcia bez retuszu i pokazujące normalność, a nie kolejne kolorowe laleczki. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Kingę Zawodnik.

08.06.2021Dieta czy cud?

Przeczytaj także:

Body positive. Czym jest ciałopozytywność? Czy ruch promowany m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Aleksandrę Domańską jest czymś zupełnie nowym? Zobacz naszą galerię!

Body positive to idea, która nie jest czymś obecnym w Polsce od dawna. Ruch ten cały czas jest dla dużej części społeczeństwa czymś zupełnie nieznanym. Wielu celebrytów stara się dzielić wiedzą na ten temat. Czym tak naprawdę jest ciałopozytwyność? Czy jest to nowa moda wśród celebrytów? Kto oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Zofii Zborowskiej jest zaangażowany w opowiadanie o tym w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym tekście oraz galerii!

06.08.2021Rozrywka

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×