"Dirty Lines". Erotyczne serwisy telefoniczne i narodziny amsterdamskiej sceny klubowej pod koniec lat 80. w nowym serialu Netflix

Netflix zapowiedział produkcję nowego serialu oryginalnego produkcji holenderskiej pt. "Dirty Lines". O czym będzie? Pierwsze szczegóły dotyczące nowego serialu Netfliksa z Holandii znajdziesz w tekście poniżej.

Multimedia

"Dirty Lines" - o czym będzie serial?

Inspirowany książką "06-Cowboys" autorstwa Freda Saueressiga serial opowie o rosnącej popularności erotycznych serwisów telefonicznych pod koniec lat 80. Scenarzystą "Dirty Lines" został Pieter Bart Korthuis ("Vechtershart", "Penoza"), a za produkcję serialu odpowiadać będzie amsterdamskie studio Fiction Valley.

"Dirty Lines" to spojrzenie na końcówkę lat 80. w Holandii, która wówczas przechodziła ogromne zmiany. Narodziny amsterdamskiej sceny klubowej, którym towarzyszyły szybkie pieniądze i szemrane interesy, stanowią doskonałe tło dla serialu opowiadającego o seksualności i władzy. Cieszy nas, że Netflix tak bardzo uwierzył w nasz pomysł — powiedział Pieter Bart Korthuis.

"W głębi lasu". Krótka historia o tym, jak kończą się letnie obozy. Oceniamy nowy polski serial Netflix!Zobacz więcej

Serial "Dirty Lines" pokaże historię młodego biznesmena Franka Stigtera, który kilkukrotnie bez powodzenia próbował poprowadzić własną działalność. Gdy krajowy operator telefoniczny PPT wprowadza do swojej oferty numery o podwyższonej opłacie, Frank widzi w tym swoją szansę na sukces. Z pomocą brata, siostry oraz inwestorów o wątpliwej reputacji zakłada pierwszy sekstelefon w Europie. Biznes, który początkowo jest jedynie nieporadnym eksperymentem prowadzonym z garażu rodziców, szybko przeradza się w warte miliony dolarów imperium. Osadzony w realiach zmierzającej ku końcowi Zimnej Wojny serial przedstawia portret młodego pokolenia, które odrzuca apokaliptyczne obawy swoich rodziców i skupia się na życiu pełnią życia. Amsterdam staje się centrum rewolucji kulturowej, w której pierwsze skrzypce grają nowe odsłony muzyki (house) i narkotyków (ecstasy). Erotyczne serwisy telefoniczne oferują nowe, anonimowe doznania seksualne, zmieniając moralność zarówno swoich użytkowników, jak i twórców. Każda z tych grup poszukuje nowych sposobów wyrażania swoich najbardziej skrytych erotycznych fantazji.

Z ogromną radością zapowiadamy nasz najnowszy serial oryginalny »Dirty Lines«, który opowiada o młodych przedsiębiorcach chwytających niepowtarzalną okazję. »Dirty Lines« to brutalnie szczery portret Amsterdamu końca lat 80. Bardzo chcieliśmy przedstawić zaskakującą opowieść, która ukazywałaby Amsterdam z punktu widzenia, który dla większości z nas będzie zaskakujący. We współpracy z Fiction Valley możemy odtworzyć wyjątkową atmosferę tamtych czasów. - powiedziała Tesha Crawford, dyrektor ds. międzynarodowych produkcji oryginalnych Netflix na obszar Europy Północnej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×