"Disco Polo" w kinach od 27 lutego! [WIDEO]

"Disco Polo" to komediowy thriller, szalony romans oraz film drogi podany z lekkością i w oparach absurdu.

Multimedia

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy (Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki) - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa Laser brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak - Daniel Polak (Tomasz Kot). Tam Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie (Joanna Kulig), zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego. Lecz sukces ma swoją cenę – dolary pozornie dają wolność i swobodę, a z amerykańskiego snu można się szybko i brutalnie przebudzić.

Film wyreżyserował Maciej Bochniak, autor głośnego pełnometrażowego dokumentu "Miliard szczęśliwych ludzi" o chińskiej przygodzie zespołu Bayer Full. Scenariusz do filmu "Disco Polo" reżyser napisał wspólnie z Mateuszem Kościukiewiczem.

"Disco Polo" Gatunek: komedia Produkcja: Polska 2015 Reżyseria: Maciej Bochniak Scenariusz: Maciej Bochniak, Mateusz Kościukiewicz Dystrybutor: Next Film Obsada: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Tomasz Kot, Joanna Kulig, Aleksandra Hamkało Premiera: 27 lutego 2015

FILM https//youtu.be/nqh75-_DbK4

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×