disco polo

"Dyskoteka Gra". Największy Sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music jednocześnie! Kto wystąpi?

W sylwestra oba kanały disco-polo porwą widzów największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od 19.30 wystartuje szalona zabawa. To będzie wyjątkowy sylwester Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco, na którym wystąpi aż 31 najważniejszych artystów disco, usłyszymy ponad 60 przebojów a oprawa będzie godna najlepszych światowych wydarzeń muzycznych.

16.12.2021Dyskoteka Gra

"Jaka to melodia?". Gwiazdy disco polo i obsada "Na dobre i na złe" w specjalnych odcinkach! Kto jeszcze pojawi się w kultowym show?

Program "Jaka to melodia?" od 25 lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Od samego początku istnienia teleturnieju, nie brakuje chętnych do rozpoznawania utworów muzycznych na czas. W programie nagrywane są także odcinki specjalne. Tym razem udział w nagraniu specjalnych epizodów udział wzięły gwiazdy muzyki disco polo oraz obsada serialu "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie!

11.12.2021Jaka to melodia

Shazza wróciła do gry o tron w krainie disco polo. Wciąż piękna, wygląda jeszcze lepiej, niż kiedyś. Zobacz na zdjęciach, jak zmieniała się Shazza!

Shazza - największa gwiazda disco polo w historii gatunku - nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Od wydania albumu studyjnego "Jestem sobą" minęło 20 lat, od kompilacji - 12, ale to nie koniec wspaniałej kariery piosenkarki, kompozytorki i aktorki, zdobywczyni czterech złotych płyt i dwóch platynowych, która do 2007 roku sprzedała - oficjalnie - ponad pół miliona albumów.

16.08.2021Shazza

O licealnej klasie o profilu disco polo mówiła cała Polska! Teraz uczniowie nagrali piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

Gdy w liceum w Michałowie powstawała klasa o profilu estradowym, nastawiona na szkolenie przyszłych wokalistów disco polo, mówiła o tym cała Polska. Nie brakowało uszczypliwości, hejterskich komentarzy oraz słów krytyki. Teraz efekty swojej nauki prezentują uczennice tej klasy, które nagrały piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

28.05.2021Szalona 30-tka zespołu Boys

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×