„Discopoland” z nową datą premiery! Zobacz drugi zwiastun programu TVP2! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Discopoland" - nowy program TVP2 opowiadający o fenomenie muzyki disco polo w Polsce zadebiutuje na antenie stacji już w sobotę, 22 kwietnia. Zobaczcie zwiastun "Discopoland"!

Multimedia

"DISCOPOLAND" ODCINEK 1. W SOBOTĘ, 22 KWIETNIA, O GODZ. 21:50 W TVP2!

"Discopoland" to seria reportaży muzyczno-dokumentalnych, opowiadająca o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że gatunek ten cieszy się w Polsce nieustającą popularnością.

Discopolowy show w TVP2! Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!Zobacz więcej

Twórcy cyklu z kamerami odwiedzą miejsca związane z fenomenem nurtu disco polo, zajrzą za kulisy scen koncertowych, dyskotek, sal weselnych i fanklubów. Porozmawiają z muzykami i tymi, którzy są odbiorcami ich twórczości. Spróbują wgryźć się w najprzeróżniejsze aspekty zjawiska, jakim jest disco polo i od podszewki poznać skupione wokół niego środowisko. Będzie to spojrzenie z perspektywy osoby z zewnątrz i zarazem wnikliwego obserwatora, stroniącego jednak od łatwych ocen i prostego etykietowania, a kierującego się życzliwą ciekawością ludzi i otaczającego świata. A wszystko to w atrakcyjnej i dynamicznej formie, nawiązującej do najnowszych trendów, prezentowanych w światowych stacjach muzycznych.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Discopoland". Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×