discovery channel

"Zoom na architekturę". Jak powstały rysunki z Nazca? Co kryje się w tajnych komnatach piramid? Odpowiedzi w Discovery Channel!

Poniedziałkowe wieczory na Discovery Channel zapowiadają się naprawdę hucznie! Już od 3 lutego stacja będzie emitowała serię dwóch programów z eksplozjami w tle – "Wybuchowy program" oraz "Zoom na architekturę". Ten drugi program odkryje przed nami tajemnice starożytnych cywilizacji oraz wspaniałych budowli, które po sobie pozostawiły.

24.01.2020Zoom na architekturę

"Geneza nienawiści" [RECENZJA]. Steven Spielberg i Discovery zastanawiają się jak rodzi się zło. Mocny dokument?

Telewizja Discovery przyzwyczaiła nas już do wysokiego poziomu swoich produkcji, więc nic dziwnego, że oczekiwania odnośnie do kolejnych tytułów emitowanych przez amerykańską stację są coraz większe. Na Discovery właśnie debiutuje serial dokumentalny pt. "Geneza nienawiści" i po obejrzeniu jednego z odcinków możemy stwierdzić z ręką na sercu - jest mocno i dobrze.

21.10.2019Recenzja

"Geneza nienawiści". Nowy serial dokumentalny laureatów Oscara Alexa Gibneya i Stevena Spielberga! Gdzie oglądać?

Uczucie nienawiści towarzyszy ludziom od zawsze. Przybiera przeróżne formy i wpływa na nasze życie – począwszy od tragedii Holokaustu i ludobójstwa w Rwandzie, po wyzwiska na placu zabaw czy trollowanie w mediach społecznościowych. Światowej sławi producenci Alex Gibney i Steven Spielberg przygotowali poruszający serial dokumentalny „Geneza nienawiści”, który będzie można oglądać w Discovery.

21.10.2019Geneza nienawiści

"Apollo 11: zaginione nagrania". W 50. rocznicę lądowania na Księżycu telewizyjna kosmiczna podróż, która odkryje tajemnice misji Apollo! Zobacz zwiastun!

20 lipca 1969 roku, gdy Neil Armstrong stawiał swój pierwszy krok na powierzchni Księżyca cały świat wstrzymał oddech. Za tymi legendarnymi ujęciami kryje się ekscytująca, ale mało znana historia. W lipcu 2019 r. – czyli dokładnie 50 lat po tych przełomowych wydarzeniach – Discovery Channel oraz Discovery Science zapraszają na telewizyjną podróż kosmiczną, która odkryje tajemnice misji Apollo.

19.07.2019Apollo 11: zaginione nagrania

"Jak funkcjonuje miasto?". Warszawa od kuchni na Discovery Channel! Kiedy premiera?

Kto tworzy rozkład jazdy ZTM? Ile wody zużywają Warszawiacy w ciągu doby? Co się dzieje z naszymi odpadami? Miasto to wielki, skomplikowany organizm, na którego poprawne funkcjonowanie składa się wysiłek bardzo wielu osób. Kamery Discovery Channel pokażą kulisy działania największej aglomeracji miejskiej w Polsce, a my możemy zajrzeć za kulisy działania ogromnego mechanizmu, jakim jest duże miasto.

26.06.2019Jak funkcjonuje miasto?

"Brudna robota - czysty zysk". Jak Polacy na Wyspach zamieniają śmieci w funty. Gdzie oglądać?

Londyn, największe miasto Europy. Każdego dnia 8 milionów mieszkańców wyrzuca tu 10 tysięcy ton śmieci, które ktoś musi posprzątać. Rekinami tego biznesu stali się Polacy, którzy zawodowo zamieniają odpady w funty. Wywożą je, segregują i utylizują. Niestraszne im są wielkie gabaryty. Na czym polega ich codzienna praca? A jak radzą sobie z konkurencją? No i najważniejsze, czy na tym biznesie da się zarobić?

24.04.2019Brudna robota czysty zysk

"Klasyczny amerykański sen". Discovery Channel opowiada o Polakach sprowadzających samochody z USA! Kiedy premiera?

Los Angeles. To tutaj podobno spełniają się marzenia. Nic więc dziwnego, że właśnie tu znajduje się siedziba polskiej firmy zajmującej się importem aut do Europy. W programie „Klasyczny amerykański sen” Discovery Channel pokaże Polaków, którzy wiedzieli jak zamienić pasję do samochodów w dobrze prosperujący biznes i zrealizować swój „American dream”. Widzowie poznają patenty, dzięki którym sprowadzanie amerykańskich pojazdów do Polski przynosi realne zyski, zobaczą unikatowe egzemplarze aut oraz dowiedzą się w jakie modele opłaca się inwestować.

12.04.2019Klasyczny amerykański sen

"Lotnisko". Nowy program Discovery Channel odkryje kulisy działania Lotniska Chopina w Warszawie! Kiedy premiera?

190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie.

05.04.2019Lotnisko

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×