Discovery Life od 1 lutego w Polsce! [WIDEO]

Polska jest pierwszym rynkiem poza USA, gdzie zadebiutuje Discovery Life. Zmianie nazwy oraz logotypu stacji Animal Planet towarzyszyć będzie nowa oprawa wizualna, a także poszerzona oferta programowa.

Multimedia

Ramówka stacji Discovery Life została stworzona specjalnie z myślą o oczekiwaniach polskiego widza. Obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy w niej fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, w tym m.in. emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne – "Smak zwycięstwa" i "Kulinarne krańce świata", filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.

CZYTAJ TAKŻE: FILMY I SERIALE NA NOWYM KANALE DISCOVERY LIFE PROGRAM TV LUTY 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W LUTYM [ZDJĘCIA]

  • Jesteśmy przekonani, że zmiana formuły kanału, a co za tym idzie wzbogacona oferta programowa spodoba się widzom i wzmocni wartość kanału dla współpracujących z nami operatorów kablowych i satelitarnych oraz reklamodawców. Discovery Life budujemy w oparciu o sukces kultowego już Animal Planet. Będzie to kanał z rozrywką dla całej rodziny, skierowany przede wszystkim do widzów traktujących oglądanie telewizji jako formę relaksu. Animal Planet nadal będzie dostępny dla polskich widzów w wersji HD – podkreśla Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle, Discovery Networks CEEMEA.

Discovery Life dostępny będzie niemal w pełnej dystrybucji kablowo-satelitarnej. Obejmie zasięgiem do 55,5 proc. gospodarstw domowych w Polsce, a jego sygnał będzie przesyłany ścieżką wykorzystywaną dotychczas przez Animal Planet.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×