discovery science

"Apollo 11: zaginione nagrania". W 50. rocznicę lądowania na Księżycu telewizyjna kosmiczna podróż, która odkryje tajemnice misji Apollo! Zobacz zwiastun!

20 lipca 1969 roku, gdy Neil Armstrong stawiał swój pierwszy krok na powierzchni Księżyca cały świat wstrzymał oddech. Za tymi legendarnymi ujęciami kryje się ekscytująca, ale mało znana historia. W lipcu 2019 r. – czyli dokładnie 50 lat po tych przełomowych wydarzeniach – Discovery Channel oraz Discovery Science zapraszają na telewizyjną podróż kosmiczną, która odkryje tajemnice misji Apollo.

19.07.2019Apollo 11: zaginione nagrania

Przeczytaj także:

"Apollo: droga na Księżyc". Droga na Srebrny Glob, czyli jak dokonać niemożliwego! Gdzie oglądać?

50 lat temu, w czasach gdy komputer zajmował cały pokój, Amerykanom udało się dokonać rzeczy niemożliwej – w ciągu niecałych 10 lat zbudowali rakietę zdolną wynieść na Księżyc statek kosmiczny, który musiał być też w stanie po tej podróży wrócić na Ziemię. By człowiek mógł po raz pierwszy wylądować poza naszą planetą, potrzebne były liczne wcześniejsze misje, często zakończone niepowodzeniem. Zobacz, jak wyglądała droga Amerykanów na Srebrny Glob!

19.06.2019Apollo: droga na Księżyc

"Planety". Zapierającą dech w piersiach podróż po Układzie Słonecznym i James May w skafandrze kosmonauty! Kiedy premiera?

Znany z programu BBC "Cuda wszechświata" profesor Brian Cox zaprasza na swój nowy program, w którym przy pomocy niesamowitych efektów wizualnych opowiada fascynującą historię powstania naszego Układu Słonecznego. A ponieważ 50 lat temu Neil Armstrong zabrał ludzkość na Księżyc, BBC Earth zabiera nas w kosmos z cyklem programów - w jednym z nich znany z "Top Gear" James May wkłada kosmiczny skafander i odkrywa historie tych, którzy wylądowali na Księżycu!

07.06.2019Planety

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×