discovery +

"Pasja na krawędzi". Bartosz Ostałowski powraca ze swoim programem! To nowa produkcja discovery+ Originals!

Wraz ze startem discovery+ w Polsce, w kolekcji zadebiutowały wyjątkowe propozycje discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Wśród nich jest nowa odsłona popularnego programu Bartosza Ostałowskiego „Pasja na Krawędzi”. Tytuł można oglądać wyłącznie na Playerze – premierowy odcinek w każdą środę!

16.12.2020Pasja na krawędzi

"Amerykański powrót w kosmos". Discovery Channel pokaże szczegóły startu historycznej misji kosmicznej SpaceX i NASA!

Już 10 czerwca, o godz. 23:00 Discovery Channel wyemituje dokument „Amerykański powrót w kosmos” o najgłośniejszej misji kosmicznej ostatnich lat – DEMO-2. Materiał pokaże kulisy startu statku kosmicznego „Crew Dragon” z soboty 30 maja, pierwszego załogowego lotu z terenu USA od blisko dekady. Co więcej, stacja udostępnia unikalne nagrania z tego wydarzenia.

02.06.2020Amerykański powrót w kosmos

"Klasyczny amerykański sen". Discovery Channel opowiada o Polakach sprowadzających samochody z USA! Kiedy premiera?

Los Angeles. To tutaj podobno spełniają się marzenia. Nic więc dziwnego, że właśnie tu znajduje się siedziba polskiej firmy zajmującej się importem aut do Europy. W programie „Klasyczny amerykański sen” Discovery Channel pokaże Polaków, którzy wiedzieli jak zamienić pasję do samochodów w dobrze prosperujący biznes i zrealizować swój „American dream”. Widzowie poznają patenty, dzięki którym sprowadzanie amerykańskich pojazdów do Polski przynosi realne zyski, zobaczą unikatowe egzemplarze aut oraz dowiedzą się w jakie modele opłaca się inwestować.

12.04.2019Klasyczny amerykański sen

"Lotnisko". Nowy program Discovery Channel odkryje kulisy działania Lotniska Chopina w Warszawie! Kiedy premiera?

190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie.

05.04.2019Lotnisko

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×