Disney+. Gratka dla polskich subskrybentów. W bibliotece giganta pojawiło się sześć seriali Marvela! Wśród nich "Daredevil" oraz "Defenders"

Od 29 czerwca polscy subskrybenci Disney+ mogą oglądać na platformie sześć seriali Marvela. To nie lada gratka dla polskich fanów komiksowego uniwersum! Dotychczas produkcje nie były dostępne! Jakie seriale pojawiły się na platformie Disney+? To między innymi "jessica Jones" i "Daredevil"!

Multimedia

Disney+. 6 seriali Marvela w końcu dostępnych dla polskich subskrybentów! Wśród nich "Daredevil" oraz "Defenders"

Od 29 czerwca polscy subskrybenci Disney+ mogą oglądać na platformie sześć wcześniej niedostępnych seriali Marvela. Są to "Daredevil", "Jessica Jones", "Iron Fist", "Punisher", "Luke Cage" oraz "Defenders". Wszystkie produkcje były realizowane we współpracy Marvela z Netfliksem. Za produkcję były odpowiedzialne należące do Disney'a ABC Studios, a prawa do streamingowania zostały sprzedane właśnie platformie Netflix. W związku z tym streamingowy gigant dysponował prawami do wyłącznej dystrybucji wymienionych tytułów.

Disney+ wiodącym serwisem streamingowym w Polsce? Liczba subskrybentów robi wrażenie! Netflix może zostać daleko w tyle Zobacz więcej

Umowa jednak wygasła wraz z początkiem marca, co oznacza, że seriale, po niemal czterech miesiącach, zostają w końcu udostępnione subskrybentom Disney+.

Wśród nowych dla polskich widzów seriali Marvela zdecydowanie wyróżnia się "Daredevil". To historia o niewidomym prawniku-mścicielu o, która została dobrze przyjęta przez fanów na całym świecie. Również pozostałe produkcje są warte uwagi, choć fani Marvela mogą być zaskoczeni, że sześć wspomnianych seriali odróżnia się nieco stylem i tematyką od czołowych tytułów Marvela.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź szczegóły na temat seriali Marvela!

"Doktor Strange w multiwersum obłędu". Benedict Cumberbatch w akcji i horror w marvelowskim wydaniu. Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Dare (gość)

    Super! Już mam plany na wieczór :D Perła prosto z lodówki, pizz i Daredevil :D

    29.06.2022 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×