Disney przygotowuje aż 6 nowych filmów! W obsadzie Emma Stone, Emily Blunt, Reese Witherspoon i Angelina Jolie!

Walt Disney Studios zapowiada sześć nowych filmów, będących adaptacją znanych nam wersji animowanych. W głównych rolach mają pojawić się m.in. Emma Stone, Emily Blunt, Reese Witherspoon i Angelina Jolie!

Multimedia

Każdy film wyprodukowany przez Walt Disney Studios wnosi do światowej kinematografii coś nowego i można spodziewać się, że tak będzie i tym razem. Wytwórnia zapowiada powstanie aż sześciu nowości.

Pierwsza z nich to "Dzwoneczek", czyli historia maleńkiej wróżki znanej z bajek o Piotrusiu Panie. Główną rolę ma zagrać Reese Witherspoon, którą ostatnio mogliśmy oglądać w takich filmach jak np. "Gorący pościg", "Wada ukryta" czy "Dzika droga".

CZYTAJ TAKŻE:

NAJLEPSZE NOWE BAJKI DLA DZIECI - DISNEY, PIXAR I DREAMWORKS. TOP20 FILMÓW ANIMOWANYCH XXI WIEKU! [GALERIA]
"PIĘKNA I BESTIA". ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN FILMU Z EMMĄ WATSON! [WIDEO]

Emily Blunt wcieli się w tytułową bohaterkę filmu "Mary Poppins". Po raz pierwszy film o niezwykłej niani powstał w 1964 r. Scenariusz oparto na powieści Pameli L. Travers "Mary Poppins", a główną rolę zagrała wtedy Julie Andrews. Blunt występowała już w innych produkcjach Disneya, m.in. w "Tajemnicach lasu".

Niespodzianką jest informacja o tym, że Angelina Jolie ma wrócić do roli Diaboliny z historii o Śpiącej Królewny. "Czarownica 2" zapowiadana jest na lata 2017 - 2019. Kolejną kontynuacją będzie "Księga Dżungli 2". Pierwsza część opowieści o przyjaźni chłopca z dzikimi zwierzętami okazała się być tak dużym sukcesem, że reżyser filmu – Jon Favreau zdecydował się na kolejną część.

Tim Burton ma wyreżyserować kolejny disneyowski hit - "Dumbo", a Emma Stone wcieli się w okrutną Cruellę de Mon z bajki "101 dalmatyńczyków". Film "Cruella" będzie skupiał się właśnie na tej postaci, która na dobre zapisała się na szczycie listy ekranowych czarnych charakterów. Jak z taką kreacją poradzi sobie Emma Stone, którą dotąd kojarzyliśmy raczej z rolami "dziewczyn z sąsiedztwa"?

Na którą premierę czekacie najbardziej?

Komentarze

Skomentuj
  • LnQvx (gość)

    Najbardziej oczekuje dwóch filmów Mary Poppins z Emily Blunt i ''Cruella'' z Emmą Stone - to są moje ulubione aktorki zwłaszcza Emma .

    18.07.2016 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×