Disney+ w Czechach i na Słowacji już w 2021 roku. Co z Polską?

Media donoszą, że Disney+ ma pojawić się w Czechach i na Słowacji już w przyszłym roku! Czy to oznacza, że usługa już wkrótce trafi także do Polski? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Disney+ to nowy serwis streamingowy, który konkurować z takimi gigantami jak Netflix czy HBO GO. Ma ku temu mocne argumenty, posiada licencje na produkcje z uniwersum Star Wars i Marvela. Usługa jest już dostępna w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, lecz nie w Polsce...

Do sieci trafił polski zwiastun serialu Disney+! Jak prezentuje się polski dubbing?Zobacz więcej

Słowackie media donoszą, że w drugiej połowie 2021 Disney+ ma pojawić się na rynkach naszych południowych sąsiadów - w Czechach i właśnie na Słowacji. Czy to oznacza, że "The Mandalorian" i inne hity będzie można już wkrótce zobaczyć także w Polsce? Niestety, przedstawiciele Disney Polska nie potwierdzili tych informacji.

Nie jest to pierwszy raz, gdy nasz kraj zostaje pominięty przy wdrażaniu usługi. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Disney+ ma pojawić się w Polsce już latem 2020, lista krajów została jednak zaktualizowana i w nowej wersji Polski już na niej nie było. Obecnie prognozuje się, że serwis zadebiutuje nad Wisła w 2021, ale wciąż nie ma żadnej konkretnej daty.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×