disney+

"Obi-Wan Kenobi". Pełny zwiastun serialu zachwycił fanów. Tytułowy bohater i Darth Vader znowu się spotkają

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień dla fanów "Gwiezdnych Wojen". Już niedługo na platformie Disney+ pojawi się kolejna produkcja związana z tym światem. W serialu "Obi-Wan Kenobi" znajdziemy się 10 lat po wydarzeniach z "Zemsty Sithów". Dostępny jest już pełny zwiastun tej historii. Wideo zapowiadające serial z Ewanem McGregorem wprowadza w zachwyt!

05.05.2022Obi-Wan Kenobi

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Peter Dinklage krytykuje Disneya. Zarzuca im, że szerzą stereotypy

Zdjęcia do aktorskiej wersji "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" jeszcze się nie zaczęły, a wokół filmu już wybuchło wiele dyskusji. Peter Dinklage, który znany jest wielu widzom z serialu "Gra o tron", skrytykował Disneya za to, że szerzy stereotypy na temat osób niskorosłych. Do słów aktora odniosła się wytwórnia.

27.01.2022Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Darmowy Netflix, HBO GO, Disney+ i Amazon Prime Video? Nie dajcie się nabrać!

Niewielu widzów decyduje się na subskrybowanie dużej liczby platform streamingowych. Nic w tym dziwnego, z jednej strony połączenie wszystkich opłat mogłoby mocno odcisnąć się na ich budżecie, a jednocześnie oferta każdego z tych serwisów jest na tyle bogata, że nie sposób zapoznać się ze wszystkimi tytułami. Nie zmienia to faktu, że oferty darmowego dostępu do najpopularniejszych platform mogą być bardzo kuszące!

03.01.2022VOD

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×