DJ Adamus od Kuby Wojewódzkiego do "Twoja twarz brzmi znajomo" [ZDJĘCIA]

DJ Adamus czyli Adam Jaworski od lat związany był z talk - show Kuby Wojewódzkiego, gdzie odpowiadał za całą oprawę muzyczną. W nowym sezonie nie zobaczymy go jednak w show TVN, a nowym programie rozrywkowym Polsatu - "Twoja twarz brzmi znajomo".

Multimedia

DJ Adamus będzie jednym z jurorów w programie, w którym polskie gwiazdy będą śpiewały największe przeboje ikon światowej sceny muzycznej. Liczyć się będzie nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów. Słowem całość.

CZYTAJ TAKŻE: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO - KOGO ZOBACZYMY W NOWYM SHOW POLSATU? AGNIESZKA WŁODARCZYK W PROGRAMIE "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

DJ Adamus to nie jedyny transfer do tego programu. W "Twoja twarz brzmi znajomo", zobaczymy też w roli współprowadzącego Piotra Gąsowskiego, niegdyś gwiazdę TVN-owskiego "Tańca z gwiazdami", podobnie jak Katarzynę Skrzynecką. W "Twoja twarz…" zobaczymy również znanego z programu "Szymon Majewski Show" Bilguuna Ariunbaatara.

Pierwszy odcinek nowego show z DJ Adamusem w roli jurora 8 marca o 22.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×