"DKF" - nowy program Karoliny Korwin Piotrowskiej już od 3 sierpnia w TVN Fabuła

Karolina Korwin Piotrowska i jej goście wprowadzą widzów w fascynujący świat kina. W nowym programie TVN Fabuła nie zabraknie zaciekłych dyskusji, barwnych anegdot i ciekawostek zza kulis. To będzie prawdziwa podróż na drugą stronę ekranu i z powrotem!

Multimedia

Kino to od lat wielka pasja Karoliny Korwin Piotrowskiej. W programie "DKF" prowadząca wraca do swoich korzeni i z przyjemnością dzieli się z widzami tym, co najbardziej fascynuje ją w świecie filmu. Po co nam adaptacje znanych komiksów? Jak żyć z seksizmem w kinie i co to właściwie jest kino feministyczne? Czy seriale zdominują rynek? Jak zrozumieć twórczość tak uznanych reżyserów jak Andrzej Wajda czy Andrzej Żuławski? Czy warto jechać do Hollywood i próbować swoich sił w zawodzie?

Program znika z anteny TVN Style! Co się stało? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To nie wszystko! Prowadząca wraz z gośćmi przybliży widzom kulisy działania potężnej machiny filmowej. Jak powstaje scenariusz? Na jakich zasadach dobiera się obsadę? Po co organizuje się wystawne premiery z czerwonym dywanem? Jak wygląda praca na planie? To tylko część pytań, które padną w programie. Karolina Korwin Piotrowska opowie także widzom o kulisach karier najsławniejszych ludzi ze świata filmu. Nie zabraknie ciekawych anegdot i mało znanych ciekawostek.

"DKF" to nie tylko program dla wielbicieli i znawców kina, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z X muzą. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten fascynując temat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×