"Dla Ciebie Mamo". Produkcja koncertu TVP wydała oświadczenie. "Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami"

Nie milkną echa koncertu TVP "Dla Ciebie Mamo". Produkcja tego wydarzenia wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie. "Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami"

Multimedia

"Dla Ciebie Mamo" - produkcja wydała oświadczenie

W Dzień Matki TVP wyemitowało koncert nagrany tego samego dnia. Podczas "Dla Ciebie Mamo" wystąpiły gwiazdy, jednak najwięcej kontrowersji wzbudziła obecność publiczności. Obecnie w związku z panującą epidemią koronawirusa obwiązują obostrzenia zakazujące organizowania imprez z udziałem publiczności. Kina i teatry zostaną otwarte dopiero 6 czerwca.

Koncert TVP z okazji Dnia Matki nie powinien się odbyć z udziałem publiczności? Widzowie oburzeni!Zobacz więcej

Po wielu negatywnych komentarzach dotyczących "Dla Ciebie Mamo", produkcja postanowiła wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie. W piśmie World Media czytamy:

Na mocy postanowień rozporządzenia Rady Ministrów z 16 maja 2020 r. z ograniczeń w zakresie prowadzenia przez przedsiębiorców działalności gospodarczej wyłączona była działalność niezbędna do przygotowania m.in. nagrań fonograficznych i audiowizualnych organizowanych bez udziału publiczności.

Co więcej, publiczność na widowni nie była zwykłą publicznością. Byli to statyści.

Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami, którzy zostali zaangażowani do udziału w produkcji koncertu na tożsamych zasadach jak artyści, występujący na scenie, dlatego osoby te nie stanowiły publiczności.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Obserwator 237834 (gość)

    Przecież to nie ma znaczenia czy statyści czy nie. Zgodnie z rozporządzeniami wydanymi przez Rząd RP czyli właściciela TVP S.A. taki koncert nie miał prawa być zorganizowany. Czyli jednak Wasz koncert jest lepszy niż innych.

    28.05.2020 17:31
  • wisia (gość)

    A aktorzy statyści są odporni na wirusa?

    28.05.2020 16:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×