"Dla ciebie wszystko" - nowa ekranizacja prozy Sparksa wkrótce w kinach [WIDEO]

Szykuje się kolejna wzruszająca opowieść, będąca ekranizacją powieści Nicolasa Sparksa. po "Pamiętniku", "Liście w butelce", "Wciąż ją kocham" i "Szczęściarzu", przyszedł czas na "Dla ciebie wszystko".

Multimedia

Początki kariery Nicolasa Sparksa były dość trudne - dopiero trzecią jego książką zainteresowało się wydawnictwo Warner Books. "Pamiętnik" ukazał się w 1995 roku i rozpoczął dobrą passę pisarza. Znacząca część z jego późniejszych bestsellerów doczekała się ekranizacji z największymi amerykańskimi gwiazdami w obsadzie.

Najnowsza adaptacja to "Dla ciebie wszystko", love story w reżyserii Michaela Hoffmana, do polskich kin trafi od 17 października. Głównego bohatera miał zagrać gwiazdor "Szybkich i wściekłych" Paul Walker, ale po jego nagłej śmierci w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku, rolę powierzono Jamesowi Marsdenowi. Partneruje mu urodziwa Michelle Monaghan.

Film opowiada o Dawsononie i Amandzie, którzy byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się w burzliwych okolicznościach, a po 20 latach spotkali się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

Zobacz zwiastun!

FILM https//youtu.be/Gdlc3PIBamg

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×