Dlaczego Anna Czartoryska-Niemczycka bywa na bankietach?

Anna Czartoryska jest stale pod czujnymi obiektywami fotoreporterów. I jako aktorka, i jako żona jednego z najbogatszych Polaków. Nie cierpi jednak bycia celebrytką.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA O MAŁŻEŃSTWIE I PRACY ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA TWARZĄ RADIA CHILLI ZET [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anna Czartoryska-Niemczycka już kilkakrotnie demonstrowała swoją niechęć do "bywania dla bywania". Z drugiej jednak strony, pojawia się na wielu przyjęciach... Mimo to stara się zachować jak najwięcej prywatności.

  • *Najmniej ważny jest ten cały "celebrytyzm". Na to szkoda czasu. Staram się odsuwać go od siebie i zamykać przed nim drzwi mojego domu. Raz na jakiś czas pójdę na imprezę, ale nie wypełniają one mojego życia. Kiedyś chodziłam, bo byłam ciekawa świata, który znałam z pism. Wiele osób daje się na to nabrać. Przez to, że ten świat celebrycki jest tak mocno promowany, jego uczestnicy sądzą, że biorą udział w czymś ważnym, że są kimś. Zdarzają się piękne, wzruszające i pamiętne wydarzenia, ale zazwyczaj niewiele stoi za tymi czerwonymi dywanami, ściankami, relacjami z rubryk towarzyskich. Jest przyjemnie, jest zabawa, ale w wielu przypadkach chodzi po prostu o pieniądze* - przyznała Czartoryska w rozmowie z "Galą".

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA CHCE SIĘ SKUPIĆ NA MUZYCE [WIDEO] ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA NIE CHCE BYĆ CELEBRYTKĄ, DLATEGO NIE POKAŻE DZIECKA

Jednak aktorka ma świadomość konieczności "bywania". Wynika to z jej zawodu.

  • Wiem, że są osoby, które traktują bywanie jako zawód i zarabiają na tym, że chodzą na imprezy. Trudno dziś wypromować nową kolekcję, film, spektakl lub akcję charytatywną, bez medialnego rozgłosu, który dają celebryci. Media wypaczają proporcje - piszą, kto przyszedł się lansować, z kim wyszedł, w co był ubrany. A przecież każdy tzw. event jest efektem czyjejś pracy, zaangażowania. Dlatego chodzę na pokazy zaprzyjaźnionych projektantów albo premiery filmów, w których grają znajomi, i wiem, że oni zrobiliby to samo, bo wiedzą, jakie to ma znaczenie nie tylko pod względem biznesowym. Warto ruszyć się z domu, żeby okazać naszym przyjaciołom sympatię i wsparcie w ważnych dla nich chwilach - przekonuje Czartoryska.

Komentarze

Skomentuj
  • wefd (gość)

    Zaaaapraszam na nowo powstały porrtal z filmami online w jakości HD: tnij.com/UbCjE

    13.03.2014 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×