Dlaczego Gołota boi się dotykać kobiet?!

Na ringu pokonał wielu przeciwników nie szczędząc im mocnych ciosów. Jego nazwisko wzbudzało postrach w bokserskim świecie.

Multimedia

Wszystko się jednak zmieniło, gdy Andrzej Gołota (42 l.) zamienił ring na parkiet. Nieposkromiony sportowiec nagle pokazał swoją drugą, nikomu nieznaną, nieśmiałą twarz. Jak dowiedział się Fakt, bokser wstydzi się... dotykać swojej tanecznej partnerki.

To dwa całkowicie inne światy - bokserski ring i parkiet. Nic więc dziwnego, że Gołocie trudno jest odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Mimo że zgodził się na udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", pierwsze taneczne kroki sprawiły mu dużą trudność. I nie chodzi tu wcale o brak słuchu tylko o... wstyd.

Nauczycielka boksera, Magdalena Soszyńska-Michno (27 l.) ma niezły orzech do zgryzienia, bo jak tu przełamać paraliżujące skrępowanie tak wielkiego mężczyzny. Do tej pory Andrzej miał do czynienia tylko z facetami, to ich przecież okładał w ringu. Teraz ma przed sobą delikatną i do tego obcą kobietę. Kto by jednak pomyślał, że Gołota będzie bał się dotknąć tancerki. Jak udało nam się dowiedzieć za każdym razem, gdy Andrzej ma złapać swoją mentorkę za udo, pupę, wstydliwie spuszcza oczy i zabiera rękę. A gdy przychodzi do wspólnego namiętnego kręcenia biodrami, Andrzej ze wstydu prawie zapada się pod ziemię.

Na szczęście dla niego Magda ma już doświadczenie z takimi osiłkami. W 7. edycji tanecznego show w ręce pięknej tancerki trafił Mariusz Pudzianowski (33 l.), Doprowadziła go do samego finału! Pewnie dlatego też Soszyńska nie załamuje rąk. Konsekwentnie przełamuje kolejne pokłady wstydu boksera, tłumacząc, że musi wyzbyć się wszelkich zahamowań.

Biedny Gołota najwyraźniej czuje się w nowej roli jak słoń w składzie porcelany, bo poza wstydem, sportowiec boi się jeszcze, że gdy zbyt mocno złapie swoją partnerkę, może ją niechcący uszkodzić. - Gołota ma na parkiecie tak zbolała minę, że wydaje się, jakby w każdej chwili chciał uciec - mówi Faktowi osoba z produkcji show.

Czy tancerce uda się ostatecznie przełamać strach boksera? Tego dowiemy się już na początku września, podczas 12. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Czytaj także: Gołota upokorzony! Janachowska nie chce z nim tańczyć! Taniec z gwiazdami 12 edycja, jest już pełny skład! Janachowska odchudza się dla Gołoty!?

Komentarze

Skomentuj
 • hwdp (gość)

  metalowy17 cwaniaczek ale chyba sam jest cienizną bo nie wierzę żeby 5 sekund wytrzymał z nim na ringu ciota :D

  29.08.2010 23:29
 • spox (gość)

  Może woli dotykać mężczyzn? ;)

  29.08.2010 21:37
 • metalowy17 (gość)

  w boksie cienizna, na parkiecie cienizna, w mózgu cienizna, nic dodać nic ująć...

  29.08.2010 19:54
 • parówa (gość)

  Endriu nie pal głupa miałeś zająć się wędkarstwem.

  29.08.2010 07:54
 • parówa (gość)

  Endriu nie pal głupa miałeś zająć się wędkarstwem.

  29.08.2010 07:54
 • parówa (gość)

  Endriu nie pal głupa miałeś zająć się wędkarstwem.

  29.08.2010 07:52
 • anumar (gość)

  należy do grupy wymierających "prawdziwych facetów", którzy dotykają tylko swoje kobiety

  28.08.2010 15:16
 • ... (gość)

  Heh, dobrze powiedziane. Szkoda słów...

  28.08.2010 02:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×