Dlaczego James Franco nie lubi Anne Hathaway

Para prowadziła oscarową galę w 2011 roku, jednak nie przepada za sobą.

James Franco publicznie ujawnił, że nawet współpracując z Anne Hathaway, nie rozmawiał z nią wiele. W wywiadzie radiowym pytany o relacje z Anne, James wyjaśnił na początku:

  • OK., mogę o tym mówić, ale to na pewno jej się nie spodoba... Cały czas słyszałem tylko jej pytania: "Czy jestem wystarczająco szczupła? Czy nie jestem za chuda? Czy naprawdę dobrze wyglądam?" - i tak bez końca... - wyjaśnił Franco.

CZYTAJ TAKŻE: ANNE HATHAWAY ZAPRZECZA CIĄŻY SĄSIEDZI NARZEKAJĄ NA JAMESA FRANCO

-* Większość osób nie lubi Hathaway **- ja także. Często nawet nie bardzo wiem, dlaczego *- wyznał prowadzący wywiad Howard Stern**, jedna z największych gwiazd amerykańskiego radia.

  • Ona jest tak potwornie egzaltowana, że nawet kiedy otrzymuje nagrodę, demonstruje, jak nie może złapać oddechu, a wygłaszane przy okazji dowcipy z daleka czuć, że są jej obce, bo ktoś inny je przygotował. Widać, że wszystko, co robi, było wcześniej przygotowane, a ona tylko to odgrywa - wyjaśnił Franco.

- Byłoby przesadą mówić, że wszyscy jej nienawidzą, bo to za mocne słowo, ale polubić ją jest chyba niemożliwe - zapewnił James Franco.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×