Dlaczego Julia Kamińska związała się z dużo starszym mężczyzną?

26-letnia Julia Kamińska jest w związku ze starszym o 20 lat scenarzystą Piotrem Jaskiem. Dla aktorki różnica wieku nie stanowi problemu.

Multimedia

Aktorka Julia Kamińska jakiś czas temu związała się z dużo starszym mężczyzną. W wywiadzie dla "Super Expressu" zaznaczyła, że nigdy nie pociągali jej rówieśnicy.

CZYTAJ TAKŻE: JULIA KAMIŃSKA WODZIANKĄ U KUBY WOJEWÓDZKIEGO! JULIA KAMIŃSKA UFUNDOWAŁA STYPENDIUM DLA DZIECKA [WIDEO]

- Chłopaki w moim wieku są często mniej interesujący niż mężczyźni trochę starsi - ocenia w tabloidzie. Zakochałam się i tyle. A jeśli ktoś się zakochuje, to po prostu przestaje być ważne, ile ktoś ma lat, albo jakiej jest rasy, czy skąd pochodzi - wyjaśniła.

Julia Kamińska zdradziła również, jak na jej partnera zareagowali rodzice.

- Na początku mieli wątpliwości, nie wiedzieli czy to będzie OK. Czy ja sobie z tym poradzę. Pewnie łatwiej by mi było, gdybyśmy byli w tym samym wieku. Ale gdy rodzice lepiej poznali Piotrka, przestali się o mnie martwić. Jest mi dobrze, jak jest. Nie wydaje mi się, że to już czas na zakładanie rodziny - dodała aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • krytyk (gość)

    kaminska nie stac cie na faCETA ALE i tak walniesz go za kilka miesiecy swiat jest taki jak ty i nawet nie stac cie zeby wziąśc go za męza on sie toba nacieszy bo ma młode ciało a ty głupia i nawet nie wiesz o co chodzi

    16.08.2016 04:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×