Dlaczego Karolina Szostak nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Karolina Szostak, dziennikarka Polsatu, bardzo chciałaby wziąć udział w tanecznym show. Niestety, stacja zabroniła jej występu w "Tańcu z gwiazdami".

Multimedia

Gdy tylko potwierdzono, że "Taniec z gwiazdami" będzie emitowany w Polsacie, Karolina Szostak zgłosiła chęć uczestnictwa w show. Jak informuje Afterparty.pl, na udział dziennikarki w show nie zgodziła się sama stacja.

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO KATARZYNA DOWBOR NIE WEŹMIE UDZIAŁU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? "TANIEC Z GWIAZDAMI" BĘDZIE EMITOWANY W PIĄTKI O 20 W POLSACIE!

- Kiedy tylko było już wiadomo, że "Taniec" będzie emitowany w Polsacie, Karolina zgłosiła swoją kandydaturę. Lubi wyzwania, a w programie mogłaby pokazać się z innej strony. Również producenci show byli na tak, zdając sobie sprawę, jak Szostak oddziałuje na widzów. Jej kandydaturę zablokowały władze Polsatu twierdząc, że poważna dziennikarka po prostu nie może pozwolić sobie na wygibasy na parkiecie w krótkich sukienkach. Ich zdaniem to odebrałoby jej wiarygodność w oczach telewidzów - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia Karoliny Szostak.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! ZATAŃCZY Z RAFAŁEM MASERAKIEM?! BEATA TYSZKIEWICZ ZASIĄDZIE W JURY "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×