Dlaczego Krystian Wieczorek przyjął rolę Pawła w serialu "To nie koniec świata"?

Krystian Wieczorek w serialu "To nie koniec świata!" wciela się w rolę Pawła Anuszkiewicza.

Multimedia

Bohater grany przez Krystiana Wieczorka - Paweł Anuszkiewicz - to warszawski playboy, który przeprowadza się do domku na wsi po tym, jak traci pracę w stolicy. Na miejscu dowiaduje się, ze połowę domu zajmuje Anka (Karolina Gorczyca), która w dniu ślubu z Piotrem (Piotr Jankowski) uciekła sprzed ołtarza. CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN WIECZOREK: JESTEM TOTALNYM HEDONISTĄ! KRYSTIAN WIECZOREK: NADAL JESTEM GÓWNIARZEM! JESZCZE MAM CZAS NA RODZINĘ!

Dlaczego Krystian Wieczorek zdecydował się przyjąć rolę Pawła? I czy serialowy bohater to postać podobna do niego?

- Ta postać jest bardzo odległa ode mnie: ma inne życiowe cele, relacje z ludźmi, odmienny charakter. Im więcej takich różnic, im bardziej to nie jestem ja, tym ciekawsze jest zadanie aktorskie. Chociaż jest też pewien punkt styczny. Jest sportowcem, a ja znam ten świat. Wiem, jakie są emocje zawodnika, który dowiaduje się, że kontuzja przerywa jego karierę i musi szukać innego sposobu na życie. Ale w tym serialu liczy się nie tylko wątek Pawła. To opowieść mozaikowa, z ciekawymi innymi bohaterami i sytuacjami. Staramy się walczyć ze stereotypem podziału na Polskę A i B, wedle którego miejsce urodzenia lub zamieszkania sprawia, że ktoś jest lepszy lub gorszy. Najważniejsza dla człowieka jest wrażliwość, z którą przychodzi na świat. I nie zależy ona w najmniejszym stopniu od tego, gdzie się rodzimy. Resztę: wiedzę i umiejętności można wypracować albo dostać - powiedział Krystian Wieczorek w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN WIECZOREK: U KOBIET PODOBA MI SIĘ URODA NIEOCZYWISTA! NOWY SERIAL POLSATU "TO NIE KONIEC ŚWIATA" JUŻ WE WRZEŚNIU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×