Dlaczego Marta Żmuda-Trzebiatowska nie przyszła do programu Kuby Wojewódzkiego? [WIDEO]

Marta Żmuda-Trzebiatowska była wielokrotnie namawiana przez Kubę Wojewódzkiego do tego, aby pojawiła się jako gość w jego programie. Dlaczego wciąż odmawia?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA : BRAKUJE MI ODWAŻNYCH, INTERESUJĄCYCH PRODUKCJI MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA ZAGRA KOBIETĘ DO TOWARZYSTWA W 2. CZĘŚCI "WKRĘCONYCH"

Gościem "Magla Towarzyskiego", prowadzonego przez Karolinę Korwin-Piotrowską była Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka opowiedziała o tym, jak wyglądały jej rozmowy z Kubą Wojewódzkim, który kilkakrotnie próbował namówić ją do udziału w jego show.

Zobacz wideo!

<div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script> <div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/video.php?v=749231028446064" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/video.php?v=749231028446064">Post</a> użytkownika <a href="https://www.facebook.com/magieltowarzyski">Magiel towarzyski</a>.</div></div>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×