Dlaczego na sztukę Żebrowskiego nie wpuszczono krytyków?

Premiera "Zagraj to jeszcze raz. Sam" wzbudziła wiele kontrowersji i ogromne zainteresowanie.

Multimedia

Na widowni zabrakło jednak miejsc dla... krytyków. Czyżby to Kuba bał się złej oceny i zażądał czegoś takiego? Sprawa rozdmuchana została w "Rzeczpospolitej".

"Kuba Wojewódzki i Michał Żebrowski grają Woody Allena tak, jakby ich inspirował Kaczor Donald. Obecna w studiu Joanna Szczepkowska mówi, że nie jest zachwycona i Wojewódzki musi być przygotowany na krytykę. (...) Wojewódzki próbuje się bronić. Mówi, że recenzent jest krytyczny, bo nie został zaproszony, albo musiał kupić wejściówkę, czego dziennikarze nie lubią. Wiarygodność na poziomie Jerzego Urbana, Pytałem Wojewódzkiego o możliwość napisania recenzji, Żebrowskiego - o kupienie biletu. Bez odpowiedzi"- pisze Jacek Cieślak.

Może producenci sztuki doszli do wniosku, że tym razem premiera skierowana będzie do zwykłych widzów, a nie tych, którzy zwracają uwagę tylko na błędy aktorów?

Czytaj także: "Kryzys wieku średniego mnie nie dotyczy"- twierdzi Wojewódzki! Wojewódzki zazdrości wyglądu Ibiszowi? Żebrowski nie wie, czemu ożenił się z młodszą?

Komentarze

Skomentuj
 • ble (gość)

  Inteligentni nie dają się tak łatwo ranić :))) ani nie zajmuje ich aż tak bardzo ocenianie innych

  17.02.2012 22:26
 • klaudia (gość)

  "Pytałem Wojewódzkiego o możliwość napisania recenzji, Żebrowskiego – o kupienie biletu. Bez odpowiedzi”- pisze Jacek Cieślak." Żeby kupić bilet nie trzeba pytać właściciela. Wystarczy iść do kasy :)

  15.03.2010 18:17
 • Honorek (gość)

  Kubę W. z całą pewnością trzeba zaliczyć do osób inteligentnych, ale Jego moralność zbliżona jest do moralności takich osób jak np. Urbana czy PT Michnika. Jego wypowiedzi mogą ranić szereg równie inteligentnych osób i mącić w głowach tym mniej inteligentnym porządnym ludziom. Z tego względu uważam Go za społecznego szkodnika podobnie jak poprzednio wspomnianych i wielu jeszcze innych "szkodników" (Lis, Niesiołowski, Palikot, Kurski, itp).

  15.03.2010 17:09
 • Gość (gość)

  po co im krytycy jak stado "zwykłych" baranów (ops, "widzów") i tak będzie włazić drzwiami i oknami?

  15.03.2010 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×