Dlaczego Roma Gąsiorowska popłakała się w sklepie?

Romę Gąsiorowską, która spodziewa się drugiego dziecka, spotkała w sklepie bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Multimedia

Roma Gąsiorowska, która jest w 6. miesiącu ciąży, wybrała się do sklepu. Podczas stania w kolejce źle się poczuła i chciała skorzystać z przywileju bycia obsłużoną poza kolejką. Jej prośba spotkała się z agresywną reakcją ze strony jednego z klientów. Sytuacja tak wytrąciła aktorkę z równowagi, że się rozpłakała, a całe zajście opisała w swoim felietonie w serwisie NaTemat.pl.

CZYTAJ TAKŻE: ROMA GĄSIOROWSKA JEST SZCZĘŚLIWA DZIĘKI DZIECIOM ROMA GĄSIORROWSKA: NIE UKRYWAŁAM PRZED PRODUCENTAMI, ŻE JESTEM W CIĄŻY [WIDEO]

"Nie zdawałam sobie sprawy, jak wielki i bolesny problem stworzyłam Panu, którego kolej właśnie nadchodziła. Wdał się w dyskusję z Paniami w sklepie, które były dla mnie przychylne i nie widziały problemu, że kobieta w ciąży i z dzieckiem jest obsłużona bez kolejki. Nie wytrzymałam. Jestem bardzo silna i dzielna na co dzień i nie łatwo mnie złamać, ale nie wytrzymałam i popłakałam się przed tym sklepem z bezsilności i w proteście, że celebryci czy osoby publiczne nie mają prawa do uczuć. Chowałam łzy przed moim synkiem, żeby nie wytrącić go z poczucia bezpieczeństwa. To było straszne. Poczułam, że to cena, jaką płacę za spełnianie marzeń" - opisała sytuację Gąsiorowska.

Komentarze

Skomentuj
  • klient (gość)

    coz tak bywa---wstyd wielki --to cham byl

    07.04.2014 09:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×