Dlaczego zarabia biustem?

Miała szansę pokazać się jako normalna, skromna dziewczyna. W programie Kuby Wojewódzkiego dała się widzom trochę lepiej poznać.

Multimedia

''Mam cellulit'' - wyznała dziennikarzowi, który nie chciał uwierzyć w jakikolwiek defekt jej ciała. Rozmowa kręciła się głównie wokół piersi, czemu trudno się dziwić.

Iga przyznała, że już w wieku 13 lat nosiła rozmiar C, teraz zaś ma G. Nie wstydzi się tego, że zarabia biustem. Dzięki temu miała okazję zagrać w filmie i pojawić się w wielu sesjach fotograficznych.

Może po tym programie zmieni się punkt widzenia chociaż części widzów. Warto poznać tę nieznaną, sympatyczną stronę jej osobowości.

Komentarze

Skomentuj
  • wiktorjt (gość)

    Chyba jej jeszcze nigdzie nie widziałem ale wygląd ma sympatyczny

    04.10.2009 19:19
  • władek (gość)

    jest pusta, ale sympatyczna i bardzo podoba mi się z wyglądu :) I fakt : tańczyć nie umie; co innego mucha, która pozowała dla playboya. Z IQ widać, kto czym zarabia.

    04.10.2009 12:08
  • BOJKA (gość)

    dlaczego uwazasz ze jest pusta poznałes ją idioto ?? niemożna oceniac człowieka po wyglądzie

    04.10.2009 07:21
  • Necro (gość)

    jest ładną, zgrabną i wydaje się sympatyczną dziewczyna. ty co napisałaś\łaś\łoś że jest suka to jesteś chyba dziewczyną z kompleksami. ABC :] PS. ABC- absolutny brak biustu

    03.10.2009 21:03
  • Ewelcia (gość)

    Nie jest brzydka ,ale tańczyć nie potrafi. Wygląda na miłą dziewczynę. Każdy zarabia jak umie.

    03.10.2009 20:43
  • marta (gość)

    Uważam, że nie ma się czego wstydzić :) ma super biuścik nie musi wydawać pieniędzy jak niektóre osoby ;) na powiększenie biustu, co natura to natura :)

    03.10.2009 18:54
  • ... (gość)

    ...wydaje sie ,ze jest sympatyczna , zwykła dziewczyna..

    03.10.2009 17:22
  • ... (gość)

    ejj napatrzył na balony, napatrzył...

    02.10.2009 21:46
  • pepo (gość)

    Czepiają sie jej biustu, przecież to część piękna kobiecego ciała jak ma co pokazać to pokazuje a poza tym według mnie jest dużo inteligentniejsza i ładniejsza niż przereklamowana skandalistka DODA. A natrętni dziennikarze wtykają nos w nie swoje sprawy i powinni za to w ryj dostać każdy jeden, szukają tylko tematu dnia na nową plotę. Jak dla mnie Iga jest spoko i ma dziewczyna to coś w sobie czego nie ma DODA czy NATASZA URBAŃSKA. Chociaż jest skromną kobietą nie wywyższającą się a nie jak te dwie lafiryndy!!! A jeśli chodzi o biust to jest perfekcyjny.

    02.10.2009 19:20
  • maria (gość)

    U Kuby niczego ciekawego nie powiedziała. Czyżby była taka skryta albo nie ma nic do powiedzenia.

    02.10.2009 17:33
  • ... (gość)

    Dobrze ze nie du*pą :D

    02.10.2009 11:50
  • ajax (gość)

    Oj a czym ma biedna zarabiać?

    02.10.2009 10:37
  • ... (gość)

    kubuś ją wyrwał czy szykowana jest nowa dodzia ?

    01.10.2009 23:14