"Doda. 12 kroków do miłości". Łzy i traumatyczne wspomnienia w zwiastunie nowego programu z Dodą! "Musiałam się nauczyć zabijać miłość"

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że jesienią ma zostać wyemitowane nowe show, w którym Doda ma poszukiwać nowego kandydata na partnera życiowego. Teraz telewizja Polsat postanowiła wyemitować pierwszy zwiastun programu. Pojawiło się w nim nawet zaskakujące wyznanie na temat byłego męża piosenkarki.

Multimedia

Pojawił się pierwszy zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości"

Już 3 września na antenie Polsatu wystartuje program "Doda. 12 kroków do miłości". Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Dorota "Doda" Rabczewska pod okiem kamer i przy współpracy z psychologiem Leszkiem Mellibrudą spróbuje znaleźć sobie partnera życiowego. Czy to się uda? Zobaczymy jesienią! - można przeczytać w informacji prasowej Polsatu.

Droga do finału ma być trudna i trudna i wymagająca. Doda, która współtworzyła polską wersję programu - po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie zmierzy się ze swoimi problemami. Wraz z Leszkiem Mellibrudą zastanowi się, co w jej życiu sprawia, że tak trudno jej znaleźć prawdziwą miłość. Nie zabraknie bolesnych rozliczeń z przeszłością, łez, traumatycznych wspomnień i refleksji!

Doda spełni marzenia swoich fanów. Zmierzy się w konkursie z Kylie Minogue!Zobacz więcej

W związku ze zbliżającą się premierą nowego show, telewizja Polsat postanowiła wypuścić pierwszy zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości". Można w nim zobaczyć m.in. jak piosenkarka podczas sesji z psychologiem Leszkiem Mellibrudą zdobywa się na zaskakujące wyznanie dotyczące jej życia uczuciowego. W rozmowie ze specjalistą wyznaje, że musiała się nauczyć zabijać miłość po rozstaniu z jej pierwszym byłym mężem. Jak wyznała, bardzo go kochała.

Poniżej można obejrzeć pełny zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości":

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×