doda. 12 kroków do miłości

Z kim spotykała się Doda? Wszyscy partnerzy Doroty Rabczewskiej. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Hajdar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut [ZDJĘCIA]

Doroty „Dody” Rabczewskiej nikomu nie trzeba w Polsce przedstawiać. Nieformalna „królowa pop” w Polsce od dwóch dekad nie schodzi ze sceny, a także z pierwszych stron kolorowej prasy. W dużej mierze to zasługa jej burzliwego życia uczuciowego - jej związki, chcąc nie chcąc, były bardzo medialne. Jej serce złamano więcej, niż jeden raz! Z kim spotykała się Doda? Przedstawiamy wszystkich partnerów wokalistki.

06.12.2022Doda. 12 kroków do miłości

„Doda. 12 kroków do miłości”. O wywiadzie Dody i Wojewódzkiego mówili wszyscy. Teraz wiadomo, dlaczego Rabczewska przerwała rozmowę! Granica została przekroczona?

Doda w ostatnim czasie jest na ustach wszystkich. Wydała nową płytę, doczekała się własnego programu „Doda. 12 kroków do miłości”, ale w ostatnich tygodniach najszerzej komentowano... jej wywiad z Kubą Wojewódzkim, z którego postanowiła wyjść! Fani piosenkarki długo nie wiedzieli o co chodzi, ale w sieci właśnie pojawił się zapis rozmowy. Granica została przekroczona?

08.11.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości" odcinek 8. Doda na kolejnej randce z Danielem. Jak poszło? Wyznała, że jej ostatni mąż zakazał gejom wstępu do ich domu!

Za nami 8. odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Tym razem Doda odwiedziła swoich rodziców w Ciechanowie oraz spotkała się z pierwszym z półfinałowych kandydatów, Danielem. Czy kolejna randka była udana? Sprawdźcie, co się wydarzyło w 8. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości".

22.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda dokonała już wyboru partnera? Fani wiedzą, kto może być jej nowym ukochanym

Obecnie widzowie mają okazję oglądać program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym wokalistka stara się znaleźć partnera na całe życie. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła Doda na swoim Instagramie wywołało niemałe zamieszanie wśród jej fanów. Czy wiadomo, z kim ostatecznie piosenkarka postanowiła się związać? Internauci są niemal pewni, o kogo może chodzić!

20.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości". Małgorzata Ohme komentuje show Dody. "Świat się zmienił, przesuwamy się w różnych granicach"

Program "Doda. 12 kroków do miłości" to coś, czego na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było. Psychoterapia i randkowanie wokalistki pod okiem kamer bywa różnie oceniane. Małgorzata Ohme, jedna z prowadzących "Dzień Dobry TVN" i z wykształcenia psycholog, odniosła się w rozmowie do show wokalistki. Zwróciła również uwagę na jedną istotną sprawę.

02.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości" odcinek 5. Doda rozpłakała się na kozetce, była u wróżki i zabrała przyjaciół na randkę. "Psychicznie jestem po prostu wykończona"

Za nami kolejny odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Wokalistka poszła na dwie kolejne randki, ale na jednej, i na drugiej, pojawiło się to, co kolokwialnie nazywamy "wielką czerwoną flagą". Wokalistka była również u wróżki, która jej nieco rozjaśniła zagadki losu. Co wydarzyło się w 5. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości"?

01.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×