Doda do Nataszy Urbańskiej: Czym się przejmujesz?

Natasza Urbańska, którą spotkała powszechna krytyka za piosenkę "Rolowanie", zdaniem Dody nie powinna przejmować się hejterami.

Multimedia

Najnowszy teledysk Nataszy Urbańskiej w reżyserii Janusza Józefowicza "Rolowanie" wywołał medialną burzę i wzbudził wiele kontrowersji. Artystyczne małżeństwo wiele razy tłumaczyło się z nieudanej prowokacji, a internet bezlitośnie wyśmiewał dziwny teledysk. Natasza Urbańska uważa, że negatywne opinie na temat jej dokonań są nieuzasadnione. Za granicą krytycy patrzą na to, co robi znacznie życzliwiej.

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO NATASZA URBAŃSKA CHCIAŁA UCIEC Z POLSKI? NATASZA URBAŃSKA ZROBI KARIERĘ ZAGRANICĄ?

- Skąd w ludziach tyle jadu? Skąd tyle emocji? Może jednak mamy za mało słońca? Albo jakieś kompleksy wobec Zachodu? Ciekawe, że kiedy w Polsce wieszają na mnie psy, to za granicą jestem chwalona, przez między innymi Philipa Bergsona, słynnego krytyka brytyjskiego - powiedziała Urbańska w rozmowie z "Vivą". CZYTAJ TAKŻE: NATASZA URBAŃSKA I JANUSZ JÓZEFOWICZ TŁUMACZĄ SIĘ Z "ROLOWANIA" [WIDEO] MICHAŁ SZPAK O "ROLOWANIU": JAK NA STANDARDY POLSKIE TO JEST WYSOKA JAKOŚĆ!

Jedną z piosenkarek, które postanowiły bronić Urbańskiej, okazała się Doda.

- Muzyka Nataszy może się podobać albo nie, ale nie można nienawidzić kogoś ze względu na jego wybory artystyczne. Powiedziałam Nataszy: "Czym się przejmujesz? Twoją piosenkę każdy zna lepiej niż ty sama. Powinnaś wszystkim za to podziękować!" - powiedziała Doda w rozmowie z "Party".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×