Doda i Tymochowicz spotkają się w sądzie!

Dorota Rabczewska brylowała na Balu Dziennikarzy. Był tam też Piotr Tymochowicz ze swoją narzeczoną.

Multimedia

Jak dowiadujemy się z Super Expressu Doda i Tymochowicz przywitali się na balu. Efekty tego spotkania są szokujące! W tabloidzie czytamy.

Tylko się z nią przywitałem. Nie rozmawialiśmy, nic jej nie doradzałem - zapewnia “Super Express" Tymochowicz.

Jednak wypowiedzi Dody dla portalu onet. pl rzucają nieco inne światło na sprawę.

Właśnie podszedł do mnie pan Piotr Tymochowicz, który, jak słyszałam, za symboliczną złotówkę doradzi mi, na czyich kolanach mam siadać na różnych festiwalach. Ja mogę mu nawet za darmo doradzić, na czyich kolanach ma nie siadać jego żona, bo z tego, co wiem, spłodziła piękne dziecko z jego kolegą.

Na taki atak Piotr Tymochowicz nie mógł nie zareagować. Jest oburzony tym, że Doda zaatakowała, niczemu niewinne 2,5 roczne dziecko. Jak na temat Dody wyraża się w rozmowie z Se?

Rzeczą haniebną jest to, że pseudowokalistka zaatakowała małe dziecko [...] Ja nie wierzę, że jakikolwiek człowiek, który nie jest szmatą ludzką byłby w stanie zaatakować 2,5 letnie dziecko. Robią to recydywiści, robią to szmaty, a nie ludzie, którzy potem są sądzeni po prostu i tak będzie w tym przypadku [...] Jest pewna kuriozalna sytuacja. Prezydent skamle u nóg Dody, inni politycy skamlą u jej nóg, premier jest zapraszany do programu w którym występuje z kobietą, którą już nazwałem w odpowiedni sposób, bo inaczej nie sposób jej nazwać. Ta kobieta jest wpuszczana na salony. I jakiś jest obłęd w Polsce a propos gloryfikacji no … zwykłej meliniary ze szkoły zawodowej. No to się w głowie nie mieści, w głowie się nie mieści, że Ci ludzie zwariowali na jej punkcie…

Wygląda na to, że nowy Rok zapoczątkował dla Dody nowym procesem sądowym.

Czytaj także: Doda przedstawiła Nergala rodzicom! "To dojrzała i w pełni przemyślana decyzja"- mówi Doda Majdan zdradził powody rozstania z Dodą!?

Komentarze

Skomentuj
 • ona (gość)

  A co tak Panem Tymochowiczem wstrząsnęło? Doda zadziałała zgodnie z instrukcjami, jakie ten Pan wpaja swoim kursantom. Pierwszy raz jego nauki wracają rykoszetem, a to bardzo boli. Mieczem wojujesz, od miecza zginiesz.

  08.02.2010 09:51
 • OLO (gość)

  CAŁA PRAWDA O DODZIE http://www.youtube.com/watch?v=0ctvXyWWbHc

  30.01.2010 17:44
 • Jarek (gość)

  Szczęśliwie bakterie odgrywają ważniejszą rolę niż ci ludzie.

  24.01.2010 11:41
 • doda (gość)

  wiem jedno przejebiecie tą sprawe

  23.01.2010 23:19
 • ... (gość)

  "zwykłej meliniary ze szkoły zawodowej"...kurcze coś w tym jest :D

  23.01.2010 21:57
 • OLO (gość)

  GLUPIA TA DODA AZ MILO CZEPIA SIE NORMALNYCH PRZYZWOITYCH LUDZI TO CHYBA Z NUDOW TO ZE SAMA JEST ZEPSUTA DO SZPIKU KOSCI TO JESZCZE CHCE ZEPSUC INNYCH. NIE WPUSZCZAC HAMSTWA NA SALONY SKORO NIE UMIE SIE ZACHOWAC...

  23.01.2010 16:53
 • ja (gość)

  tu widać wyrażnie jak prawda boli ....czy się mówi głośno o sprawie czy milczy ....sprawa istnieje i zainteresowani i tak wiedzą panie Tymochowicz

  23.01.2010 12:10
 • - (gość)

  jesli doda obrazila go to tylko raz na jego wlasne zyczenie-on obrazil ja setki razy-apeluje do Dody menadzera-skladajcie pozew do sadu on musi odpowiedziec za swoje haniebne czyny!!!

  23.01.2010 11:41
 • ere (gość)

  Trzeba przyznać że kapitalnie ją podsumował.

  22.01.2010 19:33
 • ... (gość)

  Stary chłop i narzeczona buhahhah partnerka Ty specjalisto od wizerunku

  22.01.2010 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×