Doda już po rozwodzie z Emilem Stępniem. Producent przeprasza i prosi o wybaczenie! "Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia"

Dorota Rabczewska jest już po rozwodzie z Emilem Stępniem. Wokalistka długo czekała na ten moment. Słowa Emila Stępnia, z którym w ostatnich miesiącach toczyła spór zaskakują. Były mąż przeprasza i prosi o wybaczenie!

Multimedia

Doda i jej rozwód z Emilem Stępniem

15 listopada br. Dorota "Doda" Rabczewska zakończyła swoje dwuletnie małżeństwo z Emilem Stępniem, z którym przez ostatnie miesiące pozostawała w konflikcie.

Media rozpisywały się m.in. o filmie Dziewczyny z Dubaju, którego piosenkarka jest producentką kreatywną. Były już mąż miał utrudniać jej i reżyserce Marii Sadowskiej dokończenie filmu. Artystka na swoim profilu na Instagramie ujawniła, że przeżyła piekło w małżeństwie. Przez niemal rok ukrywała jednak prawdę, bo wstydziła się i uważała, że nikt jej nie uwierzy.

Z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu miesięcy przed rozwodem. Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: "Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz". Albo: "Nie jesteś godna, ale masz". Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki. Silne, dowartościowane kobiety coś takiego również wykańcza psychicznie, gdy ktoś próbuje deprecjonować, poniżyć, uśmiechając się do reszty, przez co nikt nam nie uwierzy. Przepracowałam to na terapii. Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem - wyznała na Instagramie.

Doda i największe skandale z jej udziałem. Sprawdź, z kim kłóciła się najczęściej! Zobacz więcej

Dorota Rabczewska jest już po rozwodzie z Emilem Stępniem. Oto, co były już mąż Dody napisał na Instagramie po rozprawie. Jego słowa zaskakują:

Droga Doroto, chciałbym ci serdecznie podziękować za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam - napisał Emil Stępień na Instagramie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pipi (gość)

  DRAN !!!!!!!!!!!!!!! WSTRETNY ! CO TADODA W NIM WIDZIALA!!!!!!!!!!!!!! OCHYDA !!!! S............................

  16.11.2021 20:55
 • Wacław (ten jedyny) (gość)

  droga Dorota, ciągle czekasz na tę miłość, której Ci życzą wszyscy byli mężowie, ale jej nie byli w stanie dać Tobie, Doroto ... najdroższa - to ja spełnię Twoje marzenia i sny ... Od 70 lat szukam tej jedynej, teraz oboje jesteśmy gotowi ... Podaj nr swojego telefonu, zadzwonię i porozmawiamy, a potem spełnimy swoje sny ... Twój Wacław

  15.11.2021 21:38
 • Mari (gość)

  Najpierw ja gnębił a teraz pewnie kocha i żałuję. Jakiś psychiczny ten Emil

  15.11.2021 21:28
 • szok (gość)

  ale psychopatka z tej Dody

  15.11.2021 20:48
 • get ready (gość)

  Ale psychopata.

  15.11.2021 20:24
 • Paula (gość)

  Ten gość to żenada. Osraj go doda

  15.11.2021 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×