Doda kończy 35 lat i gra kamerany koncert! Jak zmieniała się od czasu programu "Bar"?

Doda z okazji swoich zbliżających się urodzin zorganizowała w poniedziałek (11.02) kameralny koncert w sali koncertowej im. Witolda Lutosławskiego. Gwiazda 15 lutego kończy 35 lat, a szerszej publiczności dała się poznać jako uczestniczka programu Polsatu "Bar".

Multimedia

Na kilka dni przed swoimi 35. urodzinami Doda zorganizowała wyjątkowy koncert w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Było to wydarzenie połączone z oficjalną premierą singla "Nie mam dokąd wracać", czyli drugiego autorskiego utworu z płyty "Dorota". - Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa, bo nie wierzyłam, że uda mi się wystąpić. Niestety smog w Warszawie jest tak straszny i zbiera żniwo wśród wokalistów - powiedziała wokalistka przed koncertem.

Artyści jednoczą się dzięki Dodzie! Zagrają koncert przeciwko nienawiści!Zobacz więcej

Artystka jest na polskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. W wieku 16 lat razem z zespołem Virgin nagrała pierwszą płytę. Zespół uzyskał wtedy nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Nowa twarz fonografii. Wtedy również Doda wzięła udział w reality show Polsat "Bar", dzięki któremu poznała ją szeroka publiczność. Kreowała się na skandalistkę i taki wizerunek utrzymywała przed następne lata.

Związała się z bramkarzem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, Radosławem Majdanem. Para nazywana była "polskimi Beckhamami". W 2004 r. ukazał się drugi album Virgin zatytułowany "Bimbo", który promowany był singlami"Dżaga" i "Nie zawiedź mnie". W tym okresie Doda wzięła udział w kolejnej edycji programu "Bar – Bar IV: Złoto dla zuchwałych". W kolejnym roku podczas Sopot Festival 2005, Virgin został nagrodzony Słowikiem Publiczności za piosenkę "Znak pokoju" oraz interpretację utworu Kasi Sobczyk "O mnie się nie martw". Pod koniec 2005 r. ukazał się trzeci album studyjny zespołu zatytułowany "Ficca". Kolejne były sukcesy w plebiscycie Telekamery oraz na festiwalu w Opolu.

Doda zostanie trenerką w 10. edycji "The Voice of Poland"? Kiedy premiera "Dziewczyn z Dubaju"? [WYWIAD, WIDEO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2007 r. zespół Virgin rozpadł się, a Doda rozpoczęła solową karierę. W tym samym czasie wokalistka rozstała się z mężem, a od 2009 r. była związana z Adamem Darskim, liderem metalowego zespołu Behemoth. Rozstali się w 2011 r. Po kilku kolejnych nieudanych związkach, w 2018 r. Doda wyszła za mąż za producenta filmowego Emila Stępnia w hiszpańskiej miejscowości Marbella. Artysta zaczęła też próbować swoich sił w przemyśle filmowym - jako aktorka (zagrała w filmie "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego) oraz producentka. W styczniu 2019 r. Doda wydała swój trzeci album pt. "Dorota". W rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce między 25-31 stycznia, płyta ta była najwyżej notowanym polskim albumem. Jak zmieniała się przez lata? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×