doda kręgosłup

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Ewa Szabatin była jedną z najsłynniejszych tancerek w Polsce. Po odejściu z programu przeszła ogromną metamorfozę. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Choć wystąpiła raptem w trzech edycjach "Tańca z Gwiazdami", to widzowie byli pod ogromnym wrażeniem jej tanecznych umiejętności. Po odejściu z programu Ewa Szabatin mocno się zmieniła. Tancerka zajęła się promowaniem zdrowego stylu życia. Jak dziś wygląda? Co u niej słychać?

27.10.2022Taniec z gwiazdami

"Ranking Gwiazd". Program, który miał zapoczątkować wielki konflikt Dody z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską! Jak zmieniły się uczestniczki?

Pamiętacie program "Ranking Gwiazd", który miał zapoczątkować wielki konflikt Dody z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską? Show, w którym 10 znanych kobiet odpowiadało na trudne, dowcipne, a czasami złośliwe pytania okazał się klapą stacji Polsat. To jednak jedyny jak na razie format telewizyjny, w którym wystąpiły obok siebie diwy polskiej muzyki - Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Jak zmieniły się uczestniczki "Rankingu Gwiazd"?

05.05.2019Ranking Gwiazd

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×