Doda krytykuje Michała Wiśniewskiego!

"Jeżeli jesteś gwiazdą i kreujesz się na kogoś, kim nie jesteś, nie rób reality show".

Multimedia

Tak oto Doda krytykuje Wiśniewskiego. W "Newsweeku" Rabczewska udzieliła normalnego, poważnego wywiadu, jakiego ostatnio brakowało w jej życiu.

Opowiedziała w nim między innymi o swojej niechęci do Michała. "Był pierwszą naszą gwiazdą w stylu zachodnim. Limuzyny, biżuteria, miliony sprzedanych płyt, ale w programie “Jestem, jaki jestem", pokazał się w rozciągniętej piżamie, podpity, z brudnym dzieckiem na ręku, wrzeszczący na Mandarynę i czar prysł. Jeżeli jesteś gwiazdą i kreujesz się na kogoś, kim nie jesteś, nie rób reality show. Dlatego ja mogłabym zrobić reality show, bo moja kreacja to stuprocentowa szczerość"- wyznaje.

Na koniec opowiedziała także o propozycji, którą otrzymała od TVN. Miała okazję poprowadzić talk show, jednak zrezygnowała. Nie chcę robić tego, czego wszyscy ode mnie oczekują. "Wolę iść pod prąd i przekraczać kolejne granice"- skomentowała. Czy zaskoczy nas jakimś szalonym pomysłem w nowym roku?

Czytaj także: Ratuje swoją karierę! Ma problemy z prawem Kontrowersyjna wypowiedź Michała Wiśniewskiego! Oficjalnie są razem! Bez lateksu i różowych ciuchów!?

Komentarze

Skomentuj
  • natalia... (gość)

    ta doda do ona juz przegina krytykuje innych a sama nie jest lepsza wejdzcie sobie na www.gwiazdybezmakijazu.pl a zobaczycie sobie jak ją tam pokazują

    03.01.2010 20:37
  • ... (gość)

    nie

    02.01.2010 19:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×