Doda miała wypadek! Spadła ze sceny

Z oficjalnego oświadczenia managementu piosenkarki możemy się dowiedzieć, że Doda miała wypadek! Gwiazda " spadła ze sceny na plecy na ziemię, w wyniku czego straciła chwilowo przytomność".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DODA W BIKINI! ZOBACZ GORĄCE ZDJĘCIA NA INSTAGRAMIE DODA: FACET MUSI BYĆ TWARDSZY ODE MNIE

Podczas koncertu w Mszanie, Doda miała wypadek - spadła ze sceny na plecy. Piosenkarka chwilowo straciła przytomność, ale dokończyła występ. Rabczewska przebywa w szpitalu, gdzie robione są jej dalsze badania.

Management Dody wydał oficjalne oświadczenie:

"W związku z dzisiejszym wypadkiem na koncercie Doda ma podejrzenie uszkodzenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Obecnie przebywa w szpitalu i przechodzi szczegółowe badania diagnostyczne. Będziemy na bieżąco informować fanów o stanie Dody. Doda spadła ze sceny na plecy na ziemię, w wyniku czego straciła chwilowo przytomność. Nie wiemy jakim cudem zagrała pozostałą część koncertu, prawdopodobnie adrenalina zrobiła swoje... Właśnie robiona jest jej tomografia i inne badania specjalistyczne. Pozostaje ciągle w pozycji leżącej w odpowiednim usztywnieniu, tak, aby nie pogłębić kontuzji. Jest pod ścisłą i dobrą opieką lekarzy w jednym ze śląskich szpitali.

CZYTAJ TAKŻE: POWSTANIE BOISKO IM. DODY DODA W SŁUPCY: KARA DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY ZAKŁÓCILI KONCERT

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×