Doda musi zapomnieć o ślubie z Nergalem!?

Nie będzie białej sukni i kościoła!

Multimedia

Super Express donosił niedawno o tym, że Doda marzy o ślubie kościelnym i białej sukni. Niestety z tych planów najwyraźniej nic nie wyjdzie. Narzeczony Doroty Rabczewskiej, lider zespołu heavymetalowego Behemot nie zamierza się żenić!

Nic nie planuję. Nie kalkuluję, że za kilka lat wezmę ślub, zamieszkam w domu z ogródkiem z dwójką dzieci i kupię sobie auto jakiejś tam marki - czytamy wypowiedź Adama Darskiego.

Czyżby nie zależało mu na ukochanej Dorocie? Choć złośliwcy już węszą w tej wypowiedzi brak zaangażowania Darskiego w związek i to, że woli karierę od swojej samozwańczej królowej, - czy on sam nie daje sobie przypadkiem małej furtki?

Mówi, że nie planuje, może więc decyzja o ślubie z Dodą będzie spontaniczna? Chyba tylko w tym Rabczewska może upatrywać jakiejś szansy na legalizację związku …

Czytaj także: Doda przedstawiła Nergala rodzicom! "To dojrzała i w pełni przemyślana decyzja"- mówi Doda Majdan zdradził powody rozstania z Dodą!?

Komentarze

Skomentuj
  • John Rambo (gość)

    Sam się sobie dziwie że cokolwiek tu piszę no ale jak już to zrobię to z sensem. Po pierwsze to jestem bardzo ciekawy kto pisał powyższy artykuł ? Behemoth się inaczej pisze niż jest wyżej.. i to nie jest heavy metal tylko death metal. A po drugie ludzie którzy wypowiadają się krytycznie o zachowaniu Nergala są ograniczeni. Scena a życie to są dwie różne rzeczy.. i trzeba być pajacem żeby tego nie rozróżniać.

    09.07.2010 14:59
  • takaprawda (gość)

    zupełnie nie wiem po co takiemu" przypałowi" ślub kościelny,przecież podarł Pismo Św.,czego nie zrobiłby żaden katolik ,więc dobrze,że ma choć tyle rozumu ,że nie zbłażni się do końca.Musiałby pójść przed ślubem do spowiedzi,gdzie żałuje się za grzechy,a on tego czynu nie uważa za grzech,tylko formę artystyczną-no to bez jaj. A po co Dodzie ten ślub,przecież wiadomo,że sie rozwiodą.Paranoja.

    24.01.2010 09:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×