Doda nadal koncertuje!

Nie przejęła się ostrzeżeniami dotyczącymi jej stanu zdrowia.

Multimedia

Jednak jak twierdzi jej brat, Rabczewska czuje się dobrze i nie ma przeciwwskazań do tak ciężkiej pracy.

"Doda czuje się bardzo dobrze. Wszystkie koncerty odbywają się terminowo. Dzisiaj gramy jeden w Warszawie, a w weekend wyjeżdżamy do Niemiec na kolejne dwa"- mówi.

Piosenkarka ma założoną na kręgosłup specjalną blokadę, która ma chronić ją przed nadwyrężeniem.

Pomimo wielu obowiązków Dorota ma nawet czas wybierać modelki, które wystąpią w sesji do CKM-u wraz z Adamem. Jak donosi "Na Żywo", Doda zazdrosna była o parę kobiet, dlatego nie mogła dopuścić do zapoznania ich ze swoim partnerem. Czy równie mocno mogłaby się przejąć swoim zdrowiem?

Czytaj także: Doda lekceważy własne zdrowie!? Doda trafiła do szpitala! Doda rzuca w fanów sztucznym, zwierzęcym sercem!

Komentarze

Skomentuj
 • Honorek (gość)

  Trzymaj się i ŚPIEWAJ!! Dziwię się wszystkim "opluwających" Dodę i wychwalających Tomasza Lisa czy Kubę Wojewódzkiego. Czy Ci "internauci" wiedzą ile charytatywnych darowizn przekazała Doda, a ile T.L i K.W.? Ten ostatni nawet "sądził" się z człowiekiem, któremu uszkodził samochód, a Doda z uśmiechem pozowała na zdjęciu z kierowcą Poloneza, który uszkodził Jej samochód!! LUDZIE miejcie choć odrobinę umiaru i tolerancji!! HEJ!

  23.05.2010 13:21
 • adam (gość)

  dobrze niech dokazuje,żeby nie skończyła na wózku inwalidzkim,tfu,tfu,a otoczenie niech traktuje ją jak maszynę do robienia kasy,bo z tego żyją!!!!!

  22.05.2010 17:06
 • dora (gość)

  Doda i tak jesteś najlepsza!!!!Ja do dody nic niemam,jest jaka jest,niech sobie koncertuje,trzeba zarabiać na swoje życie,przyszłość i z czegoś się utrzymywać!!!!Media i tv za dużo wpieprzacie się w jej życie,zostawcie ją w spokoju,wszędzie plotki,głupie gadanie i krytykowanie kogoś,niech sobie żyje jak chce!!!!!!

  22.05.2010 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×