Doda o aferze z Agnieszką Szulim: "Urzekła mnie ta histeria...". Przeczytaj oświadczenie!

Od kilku dni nie cichnie afera wokół bójki między Agnieszką Szulim a Dodą. Prezenterka zapowiedziała, że pozwie Rabczewską. Ta druga zaś zaprzecza, aby taki incydent miał miejsce. "NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE OKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI".

Multimedia

Kilka dni temu Agnieszka Szulim poinformowała, że została zaatakowana i pobita przez Dodę. Piosenkarka dość długo milczała na ten temat, w końcu jednak skomentowała to wydarzenie (zobacz: DODA O AWANTURZE Z AGNIESZKĄ SZULIM).

Prezenterka zapowiedziała, że nie zostawi tak tej sprawy i zamierza pozwać Rabczewską (zobacz: AGNIESZKA SZULIM ZAMIERZA POZWAĆ DODĘ [WIDEO]). Szulim swoją wersję wydarzenia opowiedziała również w "Dzień dobry TVN" (zobacz: AGNIESZKA SZULIM OPOWIADA, CO SIĘ WYDARZYŁO NA GALI "NIEGRZECZNI 2014" [WIDEO]).

Doda postanowiła skomentować całą tę aferę. Piosenkarka zamieściła na swoim profilu obszerny wpis:

*"Urzekła mnie ta histeria..."

Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE OKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację. Sugeruję mediom i wszystkim, których nie było na miejscu a tak chętnie komentują całą sprawę, rozwagę i powstrzymanie się od zbyt szybkiego rzucania wyrokami i osądami. A póki co - krótkie oświadczenie:

W związku z pojawiającymi się oskarżeniami oraz publikacjami sugerującymi naruszenie przez Panią Dorotę Rabczewską dóbr osobistych Pani Agnieszki Szulim, w tym insynuującymi jej pobicie, pragniemy poinformować o decyzji składania pozwów oraz podejmowania adekwatnych kroków prawnych przeciwko tym mediom, które będą nadal sugerować się jedynie wersją wydarzeń Pani Agnieszki Szulim. Takie stronnicze publikacje naruszają imię Pani Doroty Rabczewskiej, pomijając jednoznaczną opinię Policji oraz nie czekając na ewentualny finał sprawy w sądzie, który będzie miał miejsce dużo szybciej. Od miesiąca bowiem na wokandzie sądowej jest sprawa za naruszenie dóbr osobistych założona przez rodziców Doroty Rabczewskiej przeciwko Agnieszce Szulim.*

Jak się zakończy ta afera? Która z gwiazd ma rację?

Komentarze

Skomentuj
 • gaa

  Doda sama robi wszystko aby być na językach. Nie chce mi się ani o niej słuchać ani jej oglądać w TV. Kreuje coś co przyprawia mnie o mdłości i świadczy jak zeszmacił się ten świat. Prostactwo i chamstwo.

  ...popieram Dode napisał:

  Jak obiła gędę Szulim , to popieram. Nikt nie ma prawa obrazac a mediach innej osoby. A tym ktorzy klepią by oddac sprawe za naruszenie dóbr nie mają pojecia ze takie sprawy trwaja ponad 2 lata...W tym czasie Szulim dalej by chlapała jezorem. Czasem warto isc na skróty......

  19.02.2014 00:33
 • popieram Dode (gość)

  Jak obiła gędę Szulim , to popieram. Nikt nie ma prawa obrazac a mediach innej osoby. A tym ktorzy klepią by oddac sprawe za naruszenie dóbr nie mają pojecia ze takie sprawy trwaja ponad 2 lata...W tym czasie Szulim dalej by chlapała jezorem. Czasem warto isc na skróty......

  18.02.2014 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×