Doda o ślubie z Nergalem: Jest zaj***ście!

Ślub na plaży miał być wielkim wydarzeniem.

Multimedia

Wielkim show. Czy odbędzie się w tym roku?

Mimo gorących i szczerych chęci, wygląda na to, że Dorota Rabczewska jeszcze nie odda swojej ręki Adamowi Darskiemu ślubując mu przed ołtarzem miłość i wierność, aż do grobowej deski. W prywatne plany różowej królowej wdarła się okrutna rzeczywistość, czyli praca, praca i praca.

W rozmowie z Se.pl na pytanie o to, kiedy odbędzie się ślub, Doda odpowiedziała:

Każdą sobotę i niedzielę wakacji mam zajętą przez koncerty. Jest zaj…ście, super że moja praca współgra z moim życiem prywatnym. Cool.

No cóż. Pozostawimy tę odpowiedź bez szerszego komentarza. Można chyba mieć tylko nadzieję, że o ile praca nie może w tym wypadku poczekać, narzeczony Dody będzie bardziej wyrozumiały?

Czytaj także: Doda musi zapomnieć o ślubie z Nergalem!? Doda i Nergal nie wezmą ślubu kościelnego Czy to Doda i Nergal!?

Komentarze

Skomentuj
 • irek (gość)

  Po co jej ten niepowazny fagas.Wiekszosc muzykow death i black metalu maja ubytki w mozgach.Stare chlopy,ktore zachowuja sie jak dzieci.Zabawy w udawanie diablow,szatanow itp plus chore dzwieki dla chorych sluchaczy .Z muzyka tyle to ma wspolnego,ze jest wykonywane na instr.muzycznych i nic po za tym.A najlepszy to jest wokal-ryczy jeden pojebus z drugim jak by mu kto jaja wyrywal.

  09.07.2010 22:33
 • PePe (gość)

  przecież to pewnie że nergal nigdy nie weźmie kościelnego ślubu, po co gdybać na ten temat. Nergal mówi o apostazji, a tu ślub kościelny miałby być, aż takim hipokrytą nie jest.

  29.04.2010 13:28
 • takaprawda (gość)

  Jak szybko się pobiorą,tak szybko się rozwiodą :-)

  28.04.2010 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×