Doda odpowiedziała Majochowi

Rabczewska chyba wszystkich zaskoczyła, bo jej odpowiedź na krytyczne wobec niej oświadczenie byłego menedżera, nie ma nic z pyskówki!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BYŁY MENEDŻER WYJAWIŁ WSZYSTKIE TAJEMNICE DODY. PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE! DODA MUSI PRZEPROSIĆ "SUPER EXPRESS"

Podobnie jak oświadczenie Majocha, odpowiedź Dody opublikował Kozaczek.

*Szanowni Państwo,

Koncentruję się na przyszłości, a nie na przeszłości. Cenię sobie wiarygodność ludzi oraz profesjonalizm osób, które dbają o mój wizerunek i karierę.

W tej chwili intensywnie pracuję nad nowymi projektami i nie tracę czasu na wszystkie plotki i uwagi, które mogą wpłynąć na moją koncentrację. W swoim otoczeniu potrzebuję ludzi wiarygodnych, profesjonalnych i doświadczonych, którzy zapewnią mi bezpieczeństwo i spokój potrzebny do pracy.

Nie będę odnosiła się do stwierdzeń, spowodowanych nadmierną emocjonalnością Pana Jakuba Majocha, który współpracował ze mną pełniąc jedynie funkcje asystenckie, na próbny okres około czterech miesięcy.

Nigdy nie zawarłam z nim żadnej umowy menedżerskiej.

Jestem zdumiona, że choć rozstawaliśmy się w zgodzie w elegancki sposób, co podkreślał nawet w poprzednim oświadczeniu, to z niewiadomych przyczyn po czterech tygodniach zmienił zdanie i usiłuje zaszkodzić mi, pogrążając ostatecznie wyłącznie swoją reputację i obnażając swoją osobowość.

Mogę się jedynie domyślać, że jest to spowodowane faktem, iż musi zwrócić prawie 160 tysięcy złotych, które przejął na poczet wydania mojej autobiograficznej książki i nie spieszy mu się do oddania mi tej należności.

CZYTAJ TAKŻE: DODA NIE PŁACIŁA STYLISTCE ZA STROJE DODA WYPROMUJE SZYCHOWSKIEGO?

Proponuję zatem, żeby zajął się swoją firmą, tak jak obiecał w swoim poprzednim oświadczeniu. To dobry pomysł, zwłaszcza że jego kontakty z show biznesem ograniczają się do licznych spraw sądowych zakładanych przez kolejne poszkodowane przez niego osoby.

Oczywiście pozostaje mi współczuć mu braku umiejętności wyciągania wniosków z własnych błędów i życzyć uczciwości. Wbrew pozorom popłaca.

Pozdrawiam, DODA*

Hm, Doda a zupełnie jak nie Doda...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×