Doda się wścieknie? Górniak zarobi więcej!

Czy w takim razie Edyta wyszła na prowadzenie?

Multimedia

Mamy 1:0? Już w tę sobotę przekonamy się, jak bardzo wyższa gaża dla Górniak zabolała Dorotę Rabczewską.

Bo, JEDNAK - wedle doniesień "Faktu" obie gwiazdy zasiądą w fotelach jurorek nowego show Polsatu, "Tylko nas dwoje". Edyta Górniak, która od grudnia zwodziła stację i ciągle wahała się potwierdzić ostatecznie swój udział w programie, w końcu podjęła decyzję.

Ciekawe tylko, jak na wieść o tym, że “Górniaczka" pojawi się w tym show zareagowała sama Doda? Przecież te gwiazdy nie znoszą się już od dawna.

Czy w takim razie możemy się spodziewać, że Doda nie będzie oszczędzać w słowach? Przecież Górniak za jeden odcinek ma zarobić aż 35 tysięcy złotych,a Doda tylko 20 tysięcy … Już sam ten fakt, musi bardzoooo boleć.

Czytaj także: "Lubię samców alfa" Górniak zrezygnowała z pracy, przez Karolaka!? Afera majtkowa: Doda musi zapłacić tabloidowi! Górniak mówi o rozwodzie i karierze!

Komentarze

Skomentuj
 • markoni 2010.. (gość)

  ostatnio obie sa siebie warte to media robia z nich gwiazdy skandali nie tylko obyczajowych

  04.07.2010 15:49
 • Krystyna (gość)

  ......Doda bez klasy ,wulgarna i beszczelna ,nazywajaca sie krolową+ pytanie czego Gorniak ma wsyzstko to czego brakuje tej pseldo krolowj.......

  07.04.2010 12:15

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×