Doda trafiła do szpitala!

Czy odwoła całą trasę koncertową?

Multimedia

"Dzisiaj rano doznałam kolejnego urazu kręgosłupa, który tymczasowo mnie unieruchomił i uniemożliwił mi dzisiejszy występ. Tym bardziej jest mi przykro, że wiele serca włożyłam w tą trasę i nie mogłam doczekać się, kiedy zaprezentuję Wam moje niespodzianki i spotkamy się wszyscy na koncercie. Mam nadzieję, że tą beznadziejną sytuację szczególnie zrozumie te kilka tysięcy Fanów zgromadzonych w Międzyzdrojach. Jadę teraz do szpitala i marzę o tym, aby jak najszybciej postawić się na nogi"- taki wpis zamieściła Rabczewska na swojej stronie internetowej.

Co spowodowało taki obrót sprawy? "*Doda zapomniała o ćwiczeniach i rehabilitacji. Miała inne zajęcia. Dopiero dzisiaj zobaczy się ze swoim lekarzem prowadzącym, bo był weekend majowy*"- zdradziła dziennikarka TVN, która miała okazje porozmawiać z menedżerem Dody. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Czytaj także: Doda o ślubie z Nergalem: Jest zaj***ście! Czy Doda poniżyła Edytę Górniak!? "Lubię samców alfa"

Komentarze

Skomentuj
 • lodzia (gość)

  och jaka szkoda tej trasy:P nienawidze tego pustaka

  04.05.2010 19:45
 • takaprawda (gość)

  a przecież mówiła,że jest za.....ście ,no to przecież chyba ćwiczyła z Nergalem ,powinna go rzucić ,bo co to za rehabilitacja?

  04.05.2010 17:30
 • Emi (gość)

  szybkiego powrotu do zdrowia :*

  04.05.2010 16:30
 • Honorek (gość)

  Pani Doroto! Serdecznie współczuję i życzę Pani skutecznego powrotu do zdrowia. Wszystko inne się nie liczy!! Czekam niecierpliwie na naprawę kręgosłupa i nowe piosenki!!

  04.05.2010 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×